Messika Move Link ile Şehre Sofistike Şıklığı Getiriyor

İkonik Move Uno koleksiyonunu yeniden yorumlayan Messika, eşsiz bir tasarıma ve sıra dışı bir zincir etkisine sahip yeni serisi Move Link ile sınırları zorluyor.

Messika Move Link ile Şehre Sofistike Şıklığı Getiriyor

HER TARZI YÜKSELTECEK GÜÇLÜ PARÇALAR

Messika Artistik Direktörü Valérie Messika, bu koleksiyonla temeli klasik Move tasarımına dayanan yepyeni bir görünüm oluşturma cesaretini gösteriyor. Motifi ekstrem boyutlara taşıyan Move Link, zincir mücevher trendine yeni bir soluk getiriyor.

Valérie Messika, “Messika’nın stilini simgeleyen bir trendi yeniden yorumlamak ve üniseks bir tasarıma imza atmak istedim,” sözleriyle Move Link’e dair düşüncelerini paylaşıyor.

Motiflerin tekrarını sağlayan tasarım oyunları, anında dikkat çeken güçlü ve cesur mücevherler yaratıyor. Kendinden emin bir görünüm sunan büyük halka küpeleri, “rock” etkisine sahip trend zincir bilezikleri ve güçlü ve özgür bir tavrı beraberinde getiren zincir kolyeleri ile Move Link koleksiyonu, her yaş ve cinsiyete uygun sayısız stil kombinasyonuna zemin hazırlıyor.

Burada klasik Move koleksiyonu, güçlü ve esnek bir halka dizisini hayata geçirerek, ultra-modern bir zincir setini ortaya çıkarıyor. Net ve köşeli silüetler, boyutların yanı sıra materyallerin kalınlığıyla da oynuyor ve böylece Move koleksiyonunun ikonik kimliği belirleniyor.

Ezber bozan mücevherlerin yassı altın kısımları, bir dizi ışıltılı pırlantayla eşleşiyor. Kadın ve erkeklerin stil birliği, geleneksel kalıpları sarsan parçaları doğuruyor: Sarı, beyaz ve pembe altın bilezik, kolye, yüzük ve küpeler, her yaş ve cinsiyete sıra dışı bir duruş için mükemmel bir ilham veriyor. Move Link ile Messika, yeni ve son derece cesur bir şehirli stilini lanse ediyor.