EDWARDS Activewear Koleksiyonu Sportif Erkeklerin Tercihi Olacak

EDWARDS, yeni activewear koleksiyonunu rahat ve şıklığından ödün vermek istemeyen sportmen erkeklerin  tercihine sunuyor.

EDWARDS Activewear Koleksiyonu Sportif Erkeklerin Tercihi Olacak

Modern ve konforlu tasarımları bir arada sunan EDWARDS, yeni activewear koleksiyonunu, aktif ve enerjik tarza sahip erkeklerin beğenisine sunuyor. Spor giyim için özenle seçilmiş teknik kumaşları, sade tasarımlarla buluşturan EDWARDS, t-shirt’ten sweatshirt’e, şorttan eşofmana kadar ihtiyaç duyulan giyim ürünlerinin geniş koleksiyonuyla dikkat çekiyor.

EDWARDS’ın activewear koleksiyonunda kullanılan teknik kumaş; hava geçirgenliği, dayanıklılığı ve esnekliği ile spor yaparken ihtiyaç duyulan rahatlığı sunuyor. Kaliteli spor giyim ürünlerinde tercih edilen hidrofil özellikli kumaşlar; aktif spor ya da uzun süreli, yoğun antreman esnasında teri hızlıca emip daha çabuk kurumayı sağlayarak, konforu artırıyor.

Teknik kumaşlarla tasarlanan; esnek ve kalite anlayışının en seçkin görünümlerini activewear koleksiyonuna taşıyan EDWARDS erkeklerin gardırobunun en sportif parçalarının adresi olacak. Dünyanın en iyi kumaşlarının kusursuz işçilikle buluştuğu giyim ve aksesuar ürünleri tüm EDWARDS mağazalarında ve www.edwards.com.tr de.