Sydney Sweeney’den Oscar Partisi’nde Messika Şıklığı

Oscar Ödülleri sonrasında Vanity Fair tarafından düzenlenen partide Sydney Sweeney, toplamda neredeyse 63 kırat ağırlığındaki Messika setiyle davetlileri büyüledi. Üç sıralı muhteşem bir kolye ve ışıltılı pırlanta küpeleri kapsayan olağanüstü takım, ödül gecesine özel olarak tasarlandı. Benzersiz tasarımıyla dikkat çeken kolye; genç aktrisin boyun çizgisini mükemmel bir şekilde vurgulamanın yanı sıra, heykelsi bir silüete sahip dökümlü elbisesini de kusursuzca tamamladı. 

Sydney Sweeney’den Oscar Partisi’nde Messika Şıklığı

MODERN RETRO ŞIKLIĞI

Hollywood’un en popüler genç aktrislerinden Sydney Sweeney, daha önce Cannes ve Hollywood partilerinde Messika tasarımlarını taşımıştı. Euphoria dizisiyle dikkatleri üzerine çeken Sweeney, o zamandan itibaren birçok önemli yapımda roller üstlendi ve kendi yapım şirketini kurdu.

Sweeney, Messika ile ilgili düşüncelerini şöyle özetliyor: “Messika’nın beni en çok etkileyen özelliği, sürekli üzerine yeni bir şeyler kattığı kreatif tasarım anlayışıyla her defasında unutulmaz anlar yaratması.” Formun Üstü

Messika’nın Kurucusu ve Artistik Direktörü Valérie Messika ise aktris hakkındaki görüşlerini şu cümleleriyle paylaşıyor: “Sydney çok şaşırtıcı. Hem hafif 60’lar cazibesini yansıtan bir havası var hem de tam yaşının kadını. Özgür, iletişimi kuvvetli ve son derece dinamik biri. Tıpkı Messika gibi, tamamen çağın ruhunu yansıtıyor.”

DÖNGÜSEL RİTİM

Sydney Sweeney’den Oscar Partisi’nde Messika Şıklığı

Sydney Sweeney’in şıklığını artırmak amacıyla Messika, iki olağanüstü pırlantayı içeren sıralı bir kolye dizayn etti: 17.04 kırat ters armut kesim pırlanta ve 18.88 kırat oval kesim pırlanta. Söz konusu 2024 Oscar Ödülleri partisinde iki büyüleyici taş, Oscar’ın özel kırmızı halı etkinliğinde gecenin nadide yıldızları olarak parladı. Genç aktrisin eşsiz anlarına eşlik eden özel tasarım için Valérie Messika, genç sanatçının çarpıcı aurasını destekleyerek dayanılmaz bir çekicilik uyandıran sonsuz ışık zincirlerine hayat verdi. Baş döndüren bu ritim, yamuk şekilleri ve parlak armut kesim pırlantalar ile taçlandırıldı.

Böylece Messika ve Sydney Sweeney, 2024 Oscar Ödülleri partisinde eşsiz bir pırlanta kreasyonunu ortaya çıkardı.