Luis Bien’in Yeni Güneş Serisi İle Tam Korumaya Geçin

Tamamen doğal ve etkili kişisel bakım ürünlerinin yarım asırlık markası Luis Bien’in, yeni güneş serisi; Nemlendiren ve Işıltı Veren Güneş Kremi, Su Bazlı Güneş Koruyucu Jel, Mavi Işık Korumalı Güneş Kremi, cildin gün boyu ihtiyacı olan nem ve koruma ihtiyacını karşılıyor. 

Luis Bien’in Yeni Güneş Serisi İle Tam Korumaya Geçin

İçeriğindeki vegan aktifleriyle cildi besler

Yüksek koruma faktörlü Nemlendiren ve Işıltı Veren Güneş Kremi SPF 50+, içeriğindeki vegan aktifleriyle aynı anda cildi besler. Saf C vitamini cildi aydınlatır, serbest radikallerle mücadele eder ve kırışıklıkların görünümünü azaltır. Hyalüronik asit ciltte yaşlanma karşıtı bir bariyer oluşturur, cilde dolgun ve canlı bir görünüm kazandırır.  

Ferahlatıcı bir his için

Cooling teknolojisi ile Su Bazlı Güneş Koruyucu Jel, 50 koruma faktörü ile güneşe karşı üstün bir koruma sağlarken, aynı anda serinletici bir etki yaratır. Hyalüronik asit, beta glukan, aloe vera ve pirinç suyu içeren vegan formülüyle cildin birçok ihtiyacını aynı anda karşılar. Cildi UV ışınlarına karşı korur. Cildi besler ve nemlendirerek ferahlatıcı bir his bırakır. 

Elektronik cihazlardan yayılan mavi ışığın zararlı etkilerine karşı cildi korur

Geniş spektrumlu UVA/UVB koruması ile güneşin zararlı ışınlarına karşı ciltte yüksek bir koruma sağlayan Mavi Işık Korumalı Güneş Kremi SPF 50+, aynı anda cildi elektronik cihazlardan yayılan mavi ışığın zararlı etkilerine karşı korur. Laktik asit, sitrik asit ve Hint yağı içeren hafif ve vegan formülü ile cilt tarafından kolayca emilir. Ciltte ağırlık hissi bırakmaz. UV ışınlarının neden olduğu erken yaşlılık belirtilerine karşı cilt bariyerinin güçlendirilmesine destek olur.

Tüm cilt tiplerine uygun olan ve kolay bir kullanım sunan Luis Bien‘in yeni güneş serisi, suya, kuma ve tere karşı dayanıklı yapılarıyla koruma, bakım ve nemlendirme etkilerini uzun süre korur. 50 ml’lik şişeleriyle gün boyu kolayca taşınır, korumanın her an yanınızda olmasını sağlar.