Stil Sahibi Babalara, Babalar Günü Hediyeleri

NetWork; zengin renk seçenekleri ve farklı desen yorumları ile stil sahibi Babalar için geniş bir hediye seçkisi sunuyor.

NetWork, her okazyonda şıklık ve konfora önem veren babalar için, modern ve rafine tasarımların başrolde olduğu, stil sahibi hediye alternatifleri sunuyor.

Dinamik ve renkli görünümler sunan, okyanus mavisi, yeşil, hardal sarısı gibi canlı renklerin eşlik ettiği koleksiyonda degrade polo yaka tişörtler, natürel dokusu ile öne çıkan renkli keten gömlek ve şortlar, kanvas takımlar kaliteli kumaşları ve dikkat çekici detayları ile stiline önem veren babalara hitap ediyor. Hayatı kolaylaştıracak pratik çözümler sunan Non-İron gömlekler zamansız bir hediye alternatifi olurken, spor giyim ile günlük şıklığı tasarım dokunuşuyla birleştiren N-Tech koleksiyonu ise pratik ve konforlu bir stili benimseyen babaların favorisi olacak. 

NetWork’ün minimal çizgilerle tasarlanmış Shoes&Bags koleksiyonunda ise pastel tonlarda süet loafer’lar, doğallıktan ilham alan espadriller ve minimal detayların etkisini ortaya koyan sneaker’lar, kolayca kombinlenen deri ve kumaş çantalarla birlikte çabasız bir şıklık vaat ediyor.