Soho Antiq Sıcak Dokularıyla Evlerinize Anlam Katıyor

Bohem ve eklektik bir stili benimseyen Morocco tarzıyla tasarlanmış el yapımı yün halılarıyla SOHO ANTIQ, mekanlarda odak noktası yaratıyor. Fas’ın tropik ikliminden ve doğu kültüründen ilham alan Morocco koleksiyonu, Fas’ın bilindik motifleri ve renkleriyle harmanlanarak yaratılmış.

Soho Antiq Sıcak Dokularıyla Evinize Anlam Katıyor

Geleneksel tasarımlarla çağdaş yaşam alanları yaratmayı başaran önemli tasarım markalarından biri olan SOHO ANTIQ, Morocco stilini hem renkleri hem de duruşuyla yorumlayarak sıcakkanlı bir koleksiyon hazırlamış. Fas’ın mimari ve dekorasyon tarzı Doğu, Batı, Kuzey ve Güney arasında bir geçiş noktası olması nedeniyle pek çok kültürden etkilenmiş. O yüzden koleksiyonda göçebe yaşamın izlerini de göreceksiniz.

50 yılı aşkın uzun süredir el dokuma halı ve kilim sektöründe faaliyet gösteren SOHO ANTIQ, el dokuma halı gurusu. Geçmişte halı dokuma, ip boyama ve imalat gibi alanlarda çalışan marka, 1960-70’li yıllarda Anadolu kadınlarının dokuduğu halıları tekrar hayata döndürerek tüm modern evlere adım atmayı amaçlıyor. Amerika ve Avrupa’da halı galerilerine, dekorasyon mobilya mağazalarına, iç mimarlara halı tedarikçiliği yapan Eğerci Halı’nın online markası olan www.sohoantiq.com ile el dokuma Türk, İran halılarını mekanlarına taşımak isteyenlere sunuyor.

Sahip olduğu güçlü temel ve köklü geçmişle SOHO ANTIQ, meraklılarına değerli ve anlamlı halılar sunarak evlerine ve yaşam alanlarına sadece bir halı değil, aynı zamanda bir kültürel miras ve anlam yükleyen özel ürünlere imzasını atıyor.

Türünün tek örneği olan el dokuması olan ve vintage stildeki Anadolu, Türk ve İran halılarını meraklılarıyla buluşturan SOHO ANTIQkullanıcıların zevkine ve hayalindeki ev dekorasyonuna göre, diledikleri boyut ve renklerde üretim yapma kapasitesine de sahip. Eski el dokuma halı parçalarından oluşturulan eşsiz tablolarla kilim koleksiyonuna ek tamamlayıcı dekoratif aksesuarlar da tasarlayan marka, el yapımı suzani ve ikat yastıklarıyla da ön plana çıkıyor.