Nakalend Duvar Aksesuarlarıyla Mekanınızın Havasını Değiştirin

Duvarlarda yaptığınız ufak değişikliklerle mekanlara yeni bir nefes katabilirsiniz. Yaşam alanlarınızın atmosferini değiştirmek için işe duvarlardan başlayanlar için, kişiye özel el yapımı tablolar tasarlayan Nakalend, sanatı ulaşılabilir hale getirmeyi hedefliyor.

Nakalend Duvar Aksesuarlarıyla Mekanınızın Havasını Değiştirin

Karmaşadan sakinliğe doğru uzanan orijinal soyut çalışmalarıyla, duvarlarda görsel illüzyonlar yaratmayı sağlayan Nakalend, iç mimar Naila Kavrazlı’nın çok yönlü tasarım stüdyosu.

İç Mimar Naile Kavrazlı tarafından 2019 Şubat ayında kurulan çok yönlü bir tasarım stüdyosu olan Nakalend’in tasarımlarını, karmaşadan sakinliğe doğru uzanan soyut çalışmalar oluşturuyor. Markanın öne çıkan tasarımları arasında çerçeveli tablolar, posterler, akrilik kanvas çalışmalar ve çocuk odası koleksiyonu başı çekiyor. Tüm tasarımlar Nakalend tarafından tasarlanıp sizlere özel olarak üretiliyor.

Nakalend’in yaşam alanlarına farklı bir soluk getirerek mekanları kişiselleştirmek ve renkleri, çizgileri, desenleri kısacası sanata dair her şeyi hayatınıza daha ulaşılabilir şekilde dahil etmek.

Bu yolda ilhamı modern sanat ve minimalist iç tasarımlardan alan İç Mimar Naile Kavrazlı, duvarlarda görsel illüzyonlar yaratabileceğiniz seçenekler sunuyor.

Minimalist ve modern stilde konuşan birbirinden çok alternatif sunan tabloları kendisi elde tasarlayan Nakalend, evin her odası için tasarladıklarıyla yaşam alanlarında farklı bir harmoni yaratıyor.

Sade ve yalın çizgiler üzerine ilerleyen Nakalend, yalın, dinamik ve modern bir eksende tablolara imzasını atıyor. Modernist bir bakış açısıyla doğallık ve yalınlık arasındaki dengeyi kurmaya özen gösteren marka, yakın zamanda resimler dışında ev dekorasyon segmentine de hitap edebilmeyi planlıyor.