Soap Nails Trendi İle Ellerinize Gelen Tatlı Tazeliğe Tanık Olun!

Manikür seçerken yüksek görünürlüklü modellerden uzak duruyor, minimalistlikten yana tercihler yapıyorsanız Soap Nails trendi, aradığınız ilhamı size verebilir!

Soap Nails Trendi İle Ellerinize Gelen Tatlı Tazeliğe Tanık Olun! / @raelondonnails

Temiz ve basit tırnak tasarımlarını en trend şekilde yorumlayan Soap Nails, tazeliği tırnaklarınıza konuk ediyor! Maksimalist tırnaklardan sıkıldıysanız kesinlikle bir şans vermenizi önerdiğimiz bu trend, çıplak ve ıslak görünümüyle dikkat çekiyor ve tam da bu sebepten kullanım kolaylığı sağlıyor.

Açık pembe, krem veya beyaz tonlarıyla oluşturulan Soap Nails‘i french şeklinde de yorumlamak mümkün. Tamamen yaratıcılığınıza kalan bu trendi uygulamaya geçirmek de kullanması kadar kolay.

Soap Nails Trendini Nasıl Uygulayabiliriz?

  • İlk olarak –varsa– eski ojenizi güzelce çıkartın ve manikürünüzü tazeleyin.
  • Sonraki adım olarak kendinize bir baz oje seçmeniz gerekiyor. Trendin ismi sabundan alınan temizlik ilhamıyla oluşturulduğu için toz pembe, krem veya beyaz tonlarında bir baz seçmelisiniz. Farklı ve pigmenti yüksek ojeler seçmek sizi trendden uzaklaştırabilir.
  • Baz ojeniz kuruduktan sonra ise yapmanız gereken tek şey parlak ve yoğun bir cila uygulamak. Ardından ışıltıyı arttırmak adına hafif bir yağ veya parlatıcı da uygulayabilirsiniz. Tamamen keyfinize kalmış.
@raelondonnails

Bu güzel ve taze manikür trendini evinizde uygulamayı veya tırnak tasarımcınızdan istemeyi unutmayın. İlkbahar trendleri magforher.com ayrıcalığı ile sizin tarafınızdan keşfedilmeyi bekliyor.