Skechers “W Racing Team” ile Yarış Pistine Rahatlık Katıyor

Skechers, 2021 yılından bu yana W Racing Team (WRT TEAM) ile olan iş birliği kapsamında imza konfor teknolojisini yarış pistlerine taşıyor.

Skechers “W Racing Team” ile Yarış Pistine Rahatlık Katıyor

GT World Challenge Europe ve FIA World Endurence Championship şampiyonlarının tercihi Skechers, bu sezonda da dünyaca tanınan Motor Sporcusu Valentino Rossi ile yarış pistlerinde yerini aldı. 

Dünyaca ünlü spor markası Skechers, sporcuların ve takımların ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi teknolojiler geliştirerek spor dünyasıyla konforu bir araya getirmeye devam ediyor.

Skechers 2021 yılında W Racing Team (WRT TEAM) ile gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında yarış pistlerine merhaba demişti. 2022 yılında gerçekleştirilen GT World Challenge Europe’ta ise Belçika merkezli takımın iki arabasının destekçisi olan Skechers, imza teknolojilerindeki başarısını bitiş çizgisine taşıyarak yenilikçi bakış açısını yarış arenasında da kanıtladı.

Zafer Yolculuğunda Skechers Konforu

Skechers “W Racing Team” ile Yarış Pistine Rahatlık Katıyor

2022 yılının sonuna kadar toplamda 55 şampiyonluk kazanan W Racing Team (WRT TEAM), 2023 yılında FIA World Endurence Championship, Fanatec GT ve Intercontinental GT Challenge gibi dünyanın önemli otomobil yarışmalarını gerçekleştirmeye devam ediyor.

Yarış pistlerinin efsanevi kahramanı Valentino Rossi, yüksek hızda viraj alırken Skechers’ın konforu ve performansıyla bir adım öne çıkıyor. Skechers, sporcuların zirveye varan yolculuklarına eşlik etmeye devam edecek.