SIMONE Asmalımescit’te açıldı!

Asmalımecit’te tarihi binada yer alan Ruz Hotels’in teras ve en üst katında Akdeniz mutfağının en gözde seçeneklerinin en özel kokteyllerle eşleştirildiği restoran & bar hizmeti veren SIMONE kapılarını gerçek lezzet düşkünlerine açtı.

Ruz Hotels’ in teras ve en üst katında restoran & bar olarak hizmet veren SIMONE kapılarını açtı. RUZ Hotels’ ın en üst katında eski İstanbul, Galata ve tarihi Pera bölgesine hakim manzarasıyla restoran&bar olarak hizmet veren SIMONE, sizi inanılmaz gün batımı manzarasıyla büyülüyor.

Yaratıcıları Kemal Teksal ve mutfağın da yönetimini üstlenen başarılı Şef Sinan Kızıklı ve ekibinin olduğu SIMONE kapılarını 12 ay boyunca her gün 08.00’de açıyor ve 01.00’a dek hizmet veriyor. SIMONE yiyecek ve kokteyl menüsü keyifli bir öğün ve kaliteli bir hizmetle kendini mutlu etmek isteyen herkese, Akdeniz mutfağından en seçkin lezzetlerle hitap ediyor. Şef Sinan Kızıklı ve ekibinin titiz çalışmaları sonucu SIMONE’ un yemek menüsü klasikleşen Akdeniz mutfağının dışında, farklı yorum ve sunumlarla misafirlerine özel bir deneyim yaşatıyor. Ruz Hotels’in ev sahipliğinde enfes manzara ve yemekleri ve olağanüstü kokteylleri ile SIMONE hizmet vermeye başladı.

Ruz Hotels konsepti ve ihtişamıyla misafirlerine unutulmaz anılar yaşatırken, teras ve en üst katına konumlanan restoran ve bar hizmeti veren SIMONE ile en keyifli buluşmalara ev sahipliği yapıyor.

İyi müzik, iyi yemek, iyi manzara için SIMONE sizi bekliyor.