Şıklığınıza Işıltı Katan Koleksiyon

Sanat içinde büyüyen Elif Janset Kılıçtaş, kurduğu mücevher markası Janset Kılıçtaş Jewellery’de tasarladığı koleksiyonlarından “Happy Yüzükler” ve “Horseshoe Küpe” ile değerli taşları sanatla buluşturuyor ve şıklığınıza ışıltı getiriyor!

Resim, heykel, mücevher tasarımı ve kişiye özel tasarımlar da üreten, heykeltraş ve mücevher tasarımcısı Janset Kılıçtaş, Küçük Bebek’te bulunan sanat galerisinde, kurduğu markası “Janset Kılıçtaş Jewellery” için değerli taşları sanatla buluştururak “Horseshoe Küpe” ve “Happy Yüzükler” koleksiyonunu tasarladı.

Mine ve Safir Taşlarının En Güzel Birleşimi “Horseshoe Küpe”

Mine ve safir taşlarının en güzel birleşimiyle ortaya çıkan “Horseshoe Küpe”, hem gündüz hem de gece şıklığınıza ışıltı katıyor. Janset Kılıçtaş’ın tasarımında kullandığı mine taşını kendisinin hazırladığı küpe, dayanıklılık özelliğiyle bilinen dumanlı topaz taşları işlendi. At nalından esinlenerek üretilen tasarımda lacivert ve beyaz renkleri rol oynuyor.

Çok Özel Renkli Taşlarıyla Tasarlanan; “Happy Yüzükler”

Janset Kılıçtaş, yılan figüründen ilham alarak tasarladığı “Happy Yüzükler”de mine, zümrüt, yakut, safir ve opal taşlarının muhteşem uyumunu yansıtıyor. Yüzükler, lacivert, yeşil, beyaz ve pembe renkleriyle adeta zarif bir bahar havası yaratıyor. Renkli taşlarıyla dikkat çeken koleksiyon elegan bir görünüm elde etmek isteyenlerin tercihi oluyor.