Deri ile El Örgüsünün Muhteşem Harmanı

İsmini Asya ve Uzakdoğu’nun mistik ve gizemli yanından alan Naddha, el yapımı çantaları deri detaylarla harmanlayarak günümüze uyarlayan, her biri kendi hikayelerine sahip çanta modellerinden oluşuyor. Annenize bu özel günde Naddha’dan özel bir çanta hediye edebilirsiniz.

Kullanıldığı her ürüne zarafet ve şıklık katan deri, Naddha’da el örgüsü ile birleşti. Naddha’nın bu özel tasarımları, sadece size özel, sizinle yaşayan, kullandıkça güzelleşen zamansız çizgilere sahip. Yenilikçi ve özgün tasarımlarıyla dikkat çeken Naddha kendine özen gösteren, şehirli kadının yeni markası olacak.

Valley, Petra, Business, City, Luna, Grande Tote, Sasha koleksiyonlarından oluşan deri detaylı Naddha el örgüsü çantalarda, farklı renk ve model alternatifleri mevcut. İşe, tatile, gezmeye nereye giderseniz gidin Naddha her an yanınızda… Naddha’nın el örgüsü tasarımları nesiller boyu süren ustalık bilgileri ve deneyimlerinden izler yansıtıyor.

Naddha’nın deri ürünlerinden oluşan Hill Bag koleksiyonunda ise modeller el yapımı ve %100 dana derisi. Metal aksesuarları altın kaplama olan deri modeller de hem klasik renkler hem de yazın enerjisini hissedebileceğiniz pembe, sarı, turuncu tonlar yer alıyor.