Shiseido’dan Tüm Cilt İhtiyaçlarına Özel Çözümler

Shiseido, patentli teknolojilerle geliştirilmiş ürünlerle her cilt tipinin ihtiyacına özel çözümler sunuyor. 

Ultimune Power Infusing Concentrate

Shiseido’nun 1 numaralı anti-aging serumu Ultimune Power Infusing Concentrate, cildi çevresel yaşlanma etkenlerine karşı koruyarak sağlıklı ve canlı bir görünüm yaratıyor. ImuGenerationRED teknolojisiyle geliştirilen, sekiz bitki içeren formülüyle cildin iç savunmasını etkinleştiriyor ve elastikiyetini arttırıyor. Yalnızca 3 günde gözle görülür parlaklık sunan serum, düzenli kullanımda cildi yeniliyor ve kırışıklıkları iyileştiriyor. Yenilenen şişe tasarımıyla yeniden kullanılabilir şekilde tasarlanan geri dönüştürülebilir cam şişesi, refill seçeneğiyle sürdürülebilirliğe katkıda bulunuyor. 

Fiyat (75 ml): 5.100 TL

Advanced Super Revitalizing Cream

Nem kaybı ve kırışıklık gibi erken yaşlanma belirtilerine karşı 24 saat bakım sunan Advanced Super Revitalizing Cream, pürüzsüz ve esnek bir cilt ortaya çıkarıyor. Cildi anında nemlendiren ve sabah-akşam rutinini tek bir ürünle tamamlayan krem, kuru cilde sahip kadınların vazgeçilmezi oluyor. 

Fiyat (50 ml): 3.900 TL

Benefiance Wrinkle Smoothing Day Cream SPF25

Neuroscience’tan ilham alınarak tasarlanan ilk anti-aging ürün olan Benefiance Wrinkle Smoothing Cream SPF25, cildi genç ve ışıltılı bir görünüme kavuşturuyor. ReNeura Teknolojisi+ ile üretilen krem, cindin duyusal reseptörlerini uyandırarak onarım sürecini hızlandırıyor. Kuruluk kaynaklı kırışıklıkları yumuşatıp nemlendirirken, cildin bakım ürünlerine daha verimli bir şekilde cevap vermesini sağlıyor. 

Fiyat (50 ml): 3.850 TL

Vital Perfection Uplifting & Firming Cream

Normal ciltlerin kullanımına uygun nemlendirici krem sarkma, esneklik kaybı, koyu leke görünümü ve kuruluk gibi yaşlanma belirtilerine karşı cildi onarıyor ve yapısını güçlendiriyor. Donukluk ve renk eşitsizliğine neden olan etkenleri kontrol altına alıyor. Yalnızca dört haftada daha sıkı, toparlanmış ve aydınlık bir cilt vadediyor. 

Fiyat (50 ml): 5.100 TL