Sezonun Gözdeleri Levi’s İmzasıyla Stil Sahibi Dolaplarda Yerini Alıyor

Cinsiyetten ve vücut tipinden bağımsız, tüm moda tutkunları tarafından benimsenen 90’ların ve 2000’li yılların silüetlerinden ilham alan Loose Fitler, günümüzde yeniden tüm stillerin vazgeçilmezi haline gelmiş bulunuyor. Levi’s® en güncel tasarım teknolojisiyle, Loose Fitler’ini yenileyerek stil sahibi dolaplarla buluşturuyor. Levi’s® 24 İlkbahar-/-Yaz Kolesiyonu’nda Levi’s® tasarım teknolojisiyle yenilenmiş Baggy Dad ailesi, Pleated Trouser Short ve 568™ Stay Loose ile bol kesim ürünleri öne çıkartıyor.

Kadınlara yönelik seçeneklerin bulunduğu Baggy ailesinde Baggy Dad ve Baggy Dad Wide Leg, yer alıyor. Geniş üst kısmı ve düz paçasıyla Baggy Dad Jean rahatlığıyla öne çıkıyor. Baggy Dad Wide Leg ise hafif kumaşı ve pilili üst kısmıyla Baggy Dad Jean’a göre daha geniş bir kesim sunuyor. Ayrıca yine geniş kesimli Pleated Trouser Short da kişiye özel zarifliği ve kesimiyle sıcak havalarda denimlere şık bir alternatif olarak dolaplarda yerini alıyor.

Sıcak havalarda tarzından ödün vermeyen erkekleri de düşünen Levi’s® rahat ve şık görünümleri yakalayan 568™ Stay Loose seçeneğini sunuyor. Geniş kalıplı 568™ Stay Loose belden oturan kesimiyle ve %100 pamuklu denim kumaşıyla öne çıkıyor. Aynı zamanda, 568™ Stay Loose ilkbaharda daha hafif ve daha rahat bir stil sunan hafif pamuklu / keten karışımlı denim seçeneğiyle de modaseverlerle buluşuyor. 

Levi’s® Baggy Dad, Baggy Dad Wide Leg ve 568™ Stay Loose Levis.com.tr, Levi’s® mağazalarında bahar sezonu için satışa sunuluyor.