Braun ile Pürüzsüzlük Her An Sizinle!

Braun, güzellik portföyündeki Silk Expert Pro 5 ile ev konforunda pürüzsüzlük sunmaya devam ediyor. Baharın tadını çıkardığımız bu günlerde, yaz aylarının enerjisi yavaş yavaş kendini göstermeye başlıyor. Havalar giderek ısınırken, günlük hayatın temposu hiç olmadığı kadar yüksek. Bu hızlı tempoda uzun süreli pürüzsüz bakım arayışında olan tüketiciler, Braun Silk Expert Pro 5 ile ev konforunda pürüzsüzlüğü deneyimleyebilecek!

Braun ile Pürüzsüzlük Her An Sizinle!

Braun Silk Expert Pro 5 ile Yazı Pürüzsüz Karşılayın!

Braun Silk Expert Pro 5; evinizden dışarı çıkmadan evinizin konforunda kolay ve pratik uygulama özelliği ile uzun süreli pürüzsüz bir bakım elde etmek isteyen kullanıcıların ilk tercihi olmaya devam ediyor. Yüksek teknoloji ile geliştirilmiş Braun Silk Expert Pro 5’in renk sensörü cilt renginize kadar analiz ederek flaş atımı mekanizmasını ten rengine göre optimize ediyor ve her kullanımda hayallerinizdeki eşsiz pürüzsüzlük deneyimini sunuyor.

Braun’un en sevilen serisi tüylerinizden nazik bir şekilde kurtulmanız adına 3 farklı başlığıyla hayatınızı kolaylaştırmayı hedefliyor. Braun Silk Expert Pro 5 serisi; kol kıvrımı gibi bölgelerde kullanılması için standart, yüz çevresi ve özel bölgeler için küçük, göğüs ve bacak gibi vücudun diğer bölümlerine kolay ulaşım sağlaması amacıyla geniş başlık seçenekleriyle konforlu bir kişisel bakım deneyimi sunuyor.

Braun Silk Expert Pro 5 ile Cildinizin Tüm Bölgelerinde Kusursuz Uyum!

Pratik ve kolay kullanımın özelliğinin yanında vücudun en hassas bölgelerine dahi uyum sağlayan 3 farklı hassas mod ile cildinizin tüm bölgelerine kusursuz pürüzsüzlüğe ulaşmanıza yardımcı oluyor. Braun Silk Expert Pro 5, SensoAdapt özelliği sayesinde farklı cilt tonlarına göre yoğunluk seviyesini otomatik ayarlıyor ve 10 farklı yoğunluk modu arasından cildiniz için en uygununu seçiyor. Aynı zamanda 0,5 saniyede bir flaş atımı yapmanızı sağlayan SkinPro 2.0 teknolojisi ile alt bacaklara 5 dakikada uygulama yapabilirsiniz. Ürün 3 haftada tüylerde gözle görülür kalıcı azalma sağlıyor ve 1 yıla kadar pürüzsüz cilt vaat ediyor. Braun Silk Expert Pro 5, 22 yıllık kullanıma eşdeğer 400.000 flaş atım özelliğine ek 5 yıl garanti süresi ile uzun yıllar Braun IPL pürüzsüzlüğünü deneyimleyebilmenizi sağlıyor.