Sezona Özge Özacar ile Giriş Yapan Provoq’tan Kışa Özel Yeni Koleksiyon

Sonbaharın romantizmini ve kışın büyüsünü yansıtan Ayakkabı Dünyası Provoq 2023 Sonbahar / Kış Koleksiyonu, modanın izinde koşanlara hitap ediyor. İşten geceye, sokaktan davete her anı kusursuz kılmak için tasarlanan koleksiyonda topuklu botlar, sportif sneaker’lar, şık çizmeler ve daha pek çok seçenek yer alıyor.

Ayakkabı Dünyası

Detaylarda gizli zarafet: Provoq 2023 Sonbahar / Kış Kadın Koleksiyonu

Sezona Özge Özacar ile oldukça heyecan verici bir giriş yapan Provoq, 2023 Sonbahar / Kış Kadın Koleksiyonu’nda moda tutkunlarını klasikleşen renkler dışında yeni tonlar ve parıltılı desenlerle buluşturuyor. Koleksiyonda haki, kahverengi ve bejin ağırlığı hissedilirken, yüksek tabanlı ayakkabılar ve detaylar ön plana çıkıyor. Deri ve süet ayakkabılardan oluşan koleksiyonun bir diğer özelliği ise büyük tokalı ürünlerden oluşması. Göz alıcı tokalı bootie’ler, botlar, stiletto ve sneaker’lar, şıklığından ödün vermek istemeyen kadınların 2023 sonbahar / kış sezonunda trendleri yakalamasına yardımcı olacak.

Kış kombinleri Provoq 2023 Sonbahar / Kış Çanta Koleksiyonu ile tamamlanıyor

Tarzıyla şehrin ritmini yakalarken şıklığından da ödün vermek istemeyenler, kış kombinlerini Provoq 2023 Sonbahar / Kış Çanta Koleksiyonu’ndaki çantalarla tamamlıyor. Mevsimin doğasından ilham alan renkler, Ayakkabı Dünyası kadınının tarzına sofistike bir dokunuş katıyor. Siyah, haki ve bej tonlarının hakim olduğu koleksiyonda, tasarım dokunuşu olan çantalar yer alıyor. Zincirli modelleriyle ön plana çıkan çanta koleksiyonu, tüm stillere uyan tasarımlarıyla bu kış herkesin vazgeçilmezi olacak.

Provoq 2023 Sonbahar / Kış Erkek Koleksiyonu stil ve konfora vurgu yapıyor

Provoq 2023 Sonbahar / Kış Erkek Koleksiyonu’nun başrolünde stil ve konfor var. Her daim giyebilecek zamansız parçalardan oluşan koleksiyonda kalın tabanlı botlar, klasik tasarımlar, sneaker’lar, Oxford modeller ve paraşüt modelli deri ile bütünleşen ayakkabılar yer alıyor. Beyaz, haki ve kahverengi yılın trend renkleri olarak sivrilirken, klasik şıklığın sembolü siyah ise her sezon olduğu gibi bir kez daha koleksiyondaki yerini koruyor.