Sevilen Marka Penti Bu Yıl Da Lovemark Seçildi

MediaCat öncülüğünde Ipsos tarafından bu yıl 16’ncısı gerçekleştirilen Türkiye’nin Lovemark’ları 2023 sonuçları açıklandı.  ‘Kadınları en anlayan markalardan’ Penti iç giyim kategorisinde bir kez daha ‘Lovemark’ seçildi!

Sevilen Marka Penti Bu Yıl Da Lovemark Seçildi

Bu yıl 16’ncısı düzenlenen Türkiye’nin gönülden bağlı olduğu markaları belirleyen ‘Türkiye’nin En Sevilen Markaları’ araştırmasında, bir ürün veya hizmetten fazlasını vaat edip sunan, tüketicileri ile ürün özellik veya performansından bağımsız bir bağ kurmayı başarabilen markalardan biri olan Penti iç giyim kategorisinde ‘Lovemark’ seçildi. 

Kadınları en iyi anlayan markalardan biri olarak hikayesine devam eden Penti; farklı kategorilerde sunduğu geniş koleksiyonları, kadınların ihtiyaçlarına karşılık veren inovatif tasarımları, ses getiren reklam kampanyaları, kadınlara sağladığı istihdam ve %85 oranındaki kadın çalışanlarıyla hem kendi marka hikayesine değer katmaya devam ediyor hem de tüketicisiyle derin bir bağ kuruyor. 

Penti CEO’su Mert Karaibrahimoğlu, markanın iç giyim kategorisinde ‘Türkiye’nin En Sevilen Markaları’ arasına girmesiyle ilgili “Penti olarak ilk günden beri kadınları en iyi anlayan markalardan biri olduğumuzu söylüyor ve ‘işimiz gücümüz kadın’ diyoruz. Bunu sadece ürünlerimizle değil; hikayemiz, hedeflerimiz, tüketicimizle ve çalışanlarımızla kurduğumuz derin bağ ile de göstermeyi sürdürüyoruz. O nedenle burada en önemli teşekkürümüz tüm kadınlara sunuyoruz.” ifadelerini kullandı.