Birélin: Türk İşçiliğinden Doğan Nitelikli Fransız Stili

Nesillere dayalı benzersiz el becerisini yüksek kalite kumaşlara yansıtan Birélin, 2024 Kış koleksiyonunda özgün şıklık ihtiyacını çok yönlü parçalarla karşılıyor. Tasarım gücünü moda severlerin gereksinimlerine odaklayan marka, klasik Fransız stilini fonksiyonel ve sofistike detaylarla buluşturuyor.

Zanaatkar bir ailenin üçüncü ve dördüncü kuşak temsilcileri tarafından bütünsel bir tasarım anlayışıyla hayata geçirilen Birélin, romantik Fransız stiline modern ve özgün bir perspektiften yaklaşıyor. Tüketici tercih ve gereksinimleri öncelik kabul edilerek hazırlanan Birélin Kış 2024 koleksiyonu da sezon trendlerine rafine bir yorum getirirken, klasik silüetleri çağdaş formlara uyarlıyor.

100’ü aşkın parçadan oluşan geniş koleksiyon; mevsimin koyu ve soğuk renklerini parlak ve pastel tonlarla iç içe geçiriyor. Rengin yenilik ve canlılık bakımından bir ifade aracı gibi kullanıldığı, kapsayıcılığıyla tüm ihtiyaçlara cevap verebilen konforlu tasarımlar, şıklığın en işlevsel halini sunuyor. Elbise, etek, bluz ve pantolon-ceket takımlarında göze çarpan zarif dikiş teknikleri, natürel elyafların organik cazibesini artırıyor. Doğadan referans alan figürler ve soyut desenler, zıtlıkların çarpıcı uyumunu yansıtıyor. Farklı model seçenekleriyle öne çıkan palto ve montlar, kış stiline sofistike bir dokunuş ve sıcaklık katıyor. Net kesimleri tamamlayan zevkli detaylar ise klasik çizgilere beklenmedik bir dinamizm kazandırıyor. Yüksek kumaş kalitesini haute couture deneyimiyle ustaca birleştiren Birélin, zamansız modanın köklü ve seçkin adreslerinin başında geliyor.

Birélin koleksiyonlarını; İstanbul’da Emaar Square AVM, Ankara’da One Tower AVM, Kayseri’de Forum AVM ve İzmir, Alsancak’ta yer alan Birélin mağazalarında, yurt dışında New York, Paris, Düsseldorf, Regina (Kanada), Dublin, Limerick, Donegal, Westmeath (İrlanda) ve Kuzey İrlanda’daki satış noktalarında bulabilir, birelin.com üzerinden dünyanın her yerinden sipariş verebilirsiniz.