Sevgililer Gününde ‘’O Hep Gülsün Diye Ariş Pırlanta Sizinle’’

Mücevherin öncü markası Ariş Pırlanta, Sevgililer Günü’ne özel “O Hep Gülsün Diye” mottosu ile yüzde 20 indirimli özel bir kampanya hazırladı.  

Sevgililer Gününde ‘’O Hep Gülsün Diye Ariş Pırlanta Sizinle’’

Ariş Pırlanta, Sevgililer Günü’nde sevenlerin yüzünü güldürüyor. Bu Sevgililer Günü’nde ‘’O hep gülsün diye’’ Ariş Pırlanta sizinle. Siz de gülün diye yüzde 20 indirimle! Her zaman aynı heyecan ve bitmeyen sevgi ile bağlı olan çiftler için her zevke uygun mücevher seçenekleri sizleri bekliyor.

Mücevher dünyasının yenilikçi markası Ariş Pırlanta, birçok hediye seçenekleri ile sevdiklerinizin ruhuna dokunmanızı sağlamanın yanında pırlantanın eşsiz ışıltısı ile buluşturuyor.

Şık seçenekler sizleri bekliyor

Ariş Pırlanta, sevgiliye özel olarak tasarladığı kolye, küpe ve bileklerden oluşan koleksiyonları ile bu özel günde yine sevgilinizi güldürüyor. Zarif olduğu kadar şıklıkları ile öne çıkan modeller, sevgiliye alınan en anlamlı hediye seçeneği olmaya aday.

Ariş Pırlanta’nın “Gerçek kalite doğru fiyat” anlayışıyla, onlarca şık tasarımdan oluşan tüm koleksiyon ve ürünleri Ariş mağazalarında da sizleri bekliyor. Ariş’in tüm koleksiyonlarını ve sürprizlerini facebook (Ariş Pırlanta Sanatı) ve twitter (ArisPirlanta) sayfalarından da takip edebilirsiniz.