Sephora Sevgililer Günü Özel İndirimleri Başlıyor

Yılın aşk dolu zamanına girerken, güzellik ve kozmetiğin vazgeçilmez adresi Sephora, sevgilileri müthiş indirim kampanyası ile şımartmaya hazırlanıyor.

Sephora Sevgililer Günü Özel İndirimleri Başlıyor

Sephora, aşkını sevdiğine alacağı hediyeler ile ölümsüz kılmak isteyenleri 2-14 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek indirimlerden yararlanmak üzere sephora.com.tr, Sephora mobil uygulaması ve Sephora mağazalarına bekliyor! 

Kalbi Aşkla Çarpanlara Özel…

Kalbi aşkla çarpan güzellik tutkunlarının kaçırmaması gereken Sevgililer Günü’ne özel kampanya, avantajlı tekliflerle 1 Şubat’ta saat 19:00’da Sephora mobil uygulamasında ön satış özel olarak başlıyor. Kampanya, 2-14 Şubat tarihleri arasında ise tüm Sephora mağazalarında geçerli olacak. 

Sephora Kart Sahiplerine Özel İndirim Fırsatları

Kampanya kapsamında seçili markalardaki 500 TL üzeri parfüm alışverişlerinde güzellik tutkunlarına %20 indirim fırsatı sunulacak. Makyaj, cilt ve saç bakımında 3 ürün ve üzeri alışverişe Gold Kart ve Black Kart %20, White Card %15 oranında indirim sunulurken 5.000 TL ve üzeri alışverişte seçili ürünlerde White Kart sahiplerine %20 indirim avantajı sunulacak. 

Sephora Sevgililer Günü Özel İndirimleri Başlıyor

14 Şubat gecesine kadar geçerli olacak kampanya; 1 Şubat saat 19:00’dan itibaren sephora.com.tr’de ve Sephora mobil uygulamasında; 2 Şubat’tan itibaren ise Sephora mağazaları’nda başlıyor.