Sevgililer Günü’nde COSMED’le ışılda

Her bir ürününü, güçlü ve uzun araştırmalar sonucunda, dünya standartlarında üreterek eczacı ve dermatologların tavsiyeleriyle son kullanıcıya ulaştıran COSMED Cosmeceuticals, bu Sevgililer Günü’nde de ışıltılı ve sağlıklı bir ciltle parlamak isteyenlere dünya standartlarında ürünler sunuyor. Nem bombası etkisi yaratan ‘Moisturizing Vanilla Mask’, cildi kurutmadan temizleyen ‘Day to Day Gentle Cleansing Gel’ ve göz çevresinde aydınlık bir görünüm sağlayan ‘Revolution Moisturizing Eye Sorbet’ ile ışıl ışıl bir cilde kavuşmak artık çok kolay.

Osmanlı’nın güzellik sırrı olan, harem kadınlarının parlak ve pürüzsüz bir cilt elde etmek için kullandıkları Çiğdem Çiçeği ile formüle edilmiş dermokozmetik vegan markası COSMED, Sevgililer Günü’ne özel ürünleriyle kaliteli, sağlıklı ve güvenilir çözümler sunuyor.

Vanilla Mask cildi neme doyuruyor

COSMED, kış aylarında kuruyup pul pul olan ciltlere hızlı ve etkili bir çözüm sunuyor. ‘Day to day’ serisinden ‘Moisturizing Vanilla Mask’, nem ihtiyacı duyan tüm cilt tiplerini canlandırıyor.  Haftada en az bir kez kullanılan maske, gerçek vanilya tanecikleriyle nemini kaybetmiş cilde hızla etki ederek nem bombası etkisi yaratıyor.

Cildi temizleme keyfi artık daha uzun sürüyor

Cilt ph’ına uygun özel olarak üretilen, germeden ve kurutmadan temizleyen, nem tutucu, onarıcı içeriğiyle cildi besleyen ‘Cosmed Day to Day Gentle Cleansing Gel’ şimdi 400 ml’lik yeni büyük boyutunda. Formülünde yer alan; kenevir tohumu yağı ile ciltteki tahrişi sakinleştiren, nazik sürfaktanlar ile de cildi kurutmayan temizleme jeli, yüz ve vücut temizliğinde kullanabiliyor.

Pürüzsüz göz çevresinin sırrı

Cildi nemlendirmek ne kadar önemli ise göz çevresini nemli tutmak da kırışıklıkların oluşmasını engellemek için bir o kadar önemli. Göz çevresindeki ilk kırışıklıkların ve mimik çizgilerinin oluşumunu azaltmak amacıyla patentli aktiflerle geliştirilmiş COSMED ‘Revolution Moisturizing Eye Sorbet’, patentli sinyal peptitleriyle kolajen üretimini artırırken daha dolgun bir göz çevresi görünümü sunuyor. Formülünde yer alan C vitamini ile aydınlık bir görünüm sağlayan ürün, göz çevresinde oluşan koyu halkaların görünümünü de azaltıyor.

COSMED Cosmeceuticals’ın uluslararası standartlardaki güvenilir ürünleri; yetkili eczaneler, sephora.com.tr ve Watsons mağazalarında satışa sunuluyor.