Porland’dan en şık doğa yorumu: Danshari

Son yılların trendi doğallık ve sadelik sofralarda da karşımıza çıkıyor. Bu anlayışı benimseyerek fark yaratan tasarımlar ortaya çıkaran Porland, Danshari koleksiyonu ile yer, gök ve orman renklerinden esinleniyor. Danshari; yaratıcı ve estetik özellikleri, çok yönlü renkleriyle sadelik trendini yeni nesil bir yaklaşımla evlerinize taşıyor.

İlhamını doğadan ve doğallığın çağdaş bir anlayışla sunulmasından alan Porland Danshari koleksiyonu, Forest, Sky ve Earth adlı üç seriden oluşuyor. Tabiatı anlatan ve 3 ana rengi işleyen koleksiyon; gök, yer ve ormanı temsil eden mavi, toprak ve yeşil rengini eşsiz modern formlarda yeni bir bakış açısı ile yansıtıyor.  En temel ve en saf haliyle doğada bulunan renkleri yaşam alanlarına getiren koleksiyon, sofralarda dingin ve sakin bir etki yaratıyor.

Canlı renkler ve eşsiz malzemeler bir arada

Ormanların derinliklerinin gizemiyle yaratılan Danshari Forest serisi, doğanın en yalın ve eşsiz halini, etkileyici rengi yeşil rengi ile estetik ve zarafetle buluşturuyor.  Canlı renkler ve eşsiz malzemeleri bir araya getiren koleksiyon; stilini ve karakterini yansıtmak isteyenlere cesur bir davet sunuyor.

Yumuşak renk paleti ile aydınlık bir görünüm

Gökyüzünün huzur veren maviliğinden doğan Danshari Sky serisi, sofralarınızı mavinin saf derinliğiyle taçlandırıyor. Koleksiyondaki yumuşak renk paleti sakin ama zarif ve aydınlık bir görünüm kazandırıyor. Sky ile sunumlarınız parlak, canlı ve modern şıklığa bürünüyor.

Sadeliğin en görkemli hali yeni bir formda…

Doğanın yansımasını zarif dokunuşlarla  porselene aktaran Danshari Earth serisi, sadeliğin en görkemli halini yeni bir formda ortaya koyuyor. En sade detaylarla doğanın muhteşem sesine kulak veren seri, doğa ile bütünleşerek yaşamın değerini simgeliyor.