Sephora Yeni İmaj Kampanyasını Görkemli Bir Lansman ile Tanıttı

Dünyada güzellik ve kozmetik trendlerine yön veren Sephora, güzelliğin kapsayıcı vizyonunu yansıtan “We belong to something beautiful” isimli yeni marka konumlamasını, lokal kampanya filminin marka yüzleri Merve Dizdar, Enis Arıkan, Bige Önal, Sibil Çetinkaya, Şükrü Özyıldız ve Nebahat Çehre’nin katıldığı bir lansman ile tanıttı. Frankie İstanbul’da gerçekleşen etkinlikte sahne alan Süper Star Ajda Pekkan şarkılarıyla geceye damgasını vurdu.

Dünyanın lider prestij güzellik perakende markası Sephora, Mart ayı itibarı ile dünyadaki 35 pazarında ilk kez tek bir marka konumlaması sahiplendi:

“We belong to something beautiful.”

Sephora Genel Müdürü Berrin Beksaç Özduman gecede yaptığı konuşmada; “Sephora olarak, her zaman farklılıklarımızdan beslenen ve güzelliğin her halini kutlayan bir marka olduk. Bizler, herkesin kendini özgürce ifade edebildiği ve değerli hissettiği bir alan sunma amacıyla hareket eden büyük bir güzellik topluluğuyuz. Güzelliğin kapsayıcı ve kucaklayıcı yolculuğunu paylaştığımız yeni kampanya filmimizi Türkiye’nin en sevilen, beğenilen ve başarılı isimlerinden oluşan harika bir ekip ile gerçekleştirdik. Ve “Birlikte Çok Güzel Olduk”! dedi.

‘Birlikte Güzeliz’ mottosuyla hazırlanan kampanya filminde rol alan Türkiye’nin yıldız isimleri Merve Dizdar, Bige Önal, Sibil Çetinkaya, Şükrü Özyıldız, Enis Arıkan ve beyazperdenin yıldızı Nebahat Çehre sahneye çıkarak kampanya çekiminde yaşadıkları keyifli anları ve Sephora’nın kapsayıcı güzellik dünyası hakkındaki düşüncelerini anlattılar. Süper Star Ajda Pekkan gecenin büyük sürpriziydi. Ajda Pekkan’ın şarkılarıyla ve performansıyla damgasını vurduğu gece Frankie İstanbul’un büyülü atmosferinde gerçekleşti.