SebamedDeo ile Bahara Tazelenerek Girin

Sebamed Deo, bahar aylarında ter kokusu sorunuyla karşılaşmak istemeyenlere etkinliği klinik olarak test edilmiş deodorantlar sunuyor. Ter kokusunu önlerken, 5.5’lik pH değeri ile de cildin doğal koruyucu örtüsünü destekleyen Sebamed Deo ürünlerini deneyenlerin %100’ü öneriyor.

Bahar aylarında gün içinde yaşanan ısı değişimleri nedeniyle ter kokusu sorunu yaşanabiliyor. Ancak bu sorunu çözmek için terlemeyi değil ter kokusunu engellemek gerekiyor. Çünkü terleme vücudumuzdaki zararlı toksinlerden kurtulmamıza, sağlıklı kalmamıza yardımcı oluyor. Alüminyum tuzları, renklendirici, koruyucu, kimyasal katkı maddeleri içermeyen Sebamed Deo serisi, pH 5.5 değeriyle kokuya neden olan bakterilerin çoğalmasını önleyerek, terlemeyi engellemeden ter kokusu sorununa çözüm sunuyor. Bağımsız araştırma şirketi Sia Insight tarafından yürütülen araştırmaya göre kullanıcılarının %100’ü Sebamed Deo’yu tavsiye ediyor.

Hassas Balsam ve Fresh olmak üzere iki farklı hoş kokuya sahip Sebamed Roll-on deodorantlar, yenilikçi trisoft sistemi ile kötü kokuları gideriyor, yoğun bakım yaparak koltukaltı cildini rahatlatıyor. Kokuya neden olan bakterileri çoğalmasını engelleyen Sebamed Roll-on deodorantlar özellikle hassas ciltler için öneriliyor. Sebamed Aerosol Deodorant ise Trietil sitratın antibakteriyel etkisi sayesinde ter kokusuyla etkin şekilde savaşırken saatlerce güvenli koruma sağlıyor. Fresh veHassas Balsam olmak üzere iki farklı hoş kokuya sahipSebamed Aerosol Deodorantı ise her cilt tipi rahatça kullanabiliyor.Sebamed Fresh Aerosol Deodorant, “biyolojikaktif sistem” sistemi ile güvenilir ve 24 saate kadar sürebilen tazelik verip cildi koruyor.