Reebok Classic Leather Koleksiyonunu Keşfedin

Geçmişten günümüze klasikleşmiş tarzıyla öne çıkan Reebok, ikonik silüeti ve her dönemin modasına ayak uyduran Classic Leather Koleksiyonu’yla 40. yılını kutluyor! Zamansız modelleri trend dokunuşlarla birleştiren Reebok, birbirinden tarz birçok model alternatifi ile her stile dinamik bir dokunuş yapıyor.

Reebok Classic Leather Koleksiyonunu Keşfedin

İkonik modelleri ve cool ve enerjik tasarımları ile her dönem trendlere yön veren Reebok, Club C My Name Is koleksiyonuyla sneaker tutkunlarının radarına takılacak modeller sunuyor. 

Siyah, beyaz, kırmızı, ve bej rengiyle öne çıkan sneakerları renkli şerit ve taban detayları süslüyor. EVA yastıklama özelliği gün boyu rahatlık sunarken, üst kısmında kullanılan deri detayı mevsim geçişleri için harika bir alternatif oluyor. Ofise giderken, hafta sonu yürüyüşlerinde, günlük hayatta ve hayatın birçok alanında dış tabanı sayesinde tüm zeminlerde konforlu adımlar sunan modeller Reebok’ta sizleri bekliyor!

Reebok’ın Classic Leather Koleksiyonu’nu incelemek isterseniz Reebok mağazalarına uğrayabilir ya da www.reebok.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.