Raffles İstanbul’da Yeni Yıl Işıltısı!

Raffles İstanbul, 2024’ü enfes bir lezzet, keyifli bir eğlence, lüks bir arınma ve unutulmaz bir konaklama deneyimiyle karşılamaya hazırlanıyor. 

Raffles İstanbul’da Yeni Yıl Işıltısı!

Hafızalarda ve Damaklarda Yer Edecek Raffles Yılbaşı Gecesi Yemeği

İstanbul’un göz alıcı manzarasında konuklarını ağırlayan Raffles İstanbul, yeni yılı da göze, damağa ve ruha hitap eden ışıltılı bir geceyle Raffles Teras’ta karşılıyor. 

31 Aralık 2023 akşamına ilk adım ismini yüzyılın edebi dehalarından esinle alan Writers Bar’da damaklarda hoş bir tat bırakacak imza kokteyllerle atılacak. “Fine dining” tarzıyla kişiye özel servis sunulacak gecede şefin özenle hazırladığı yedi aşamalı yılbaşı menüsü sınırsız premium yerel şarap çeşitleri eşliğinde damakları şenlendirecek. Hem et hem balık tutkunları düşünülerek hazırlanan, “Sous Vide” Süt Dana Bonfile ve Fırınlanmış Karadeniz Kalkan Balığı ile iki aşamalı ana yemek ayrıcalığı sunan yılbaşı menüsü tadılırken gece Emir Ersoy Orkestrası’nın muhteşem performansı ile taçlanacak. 

Raffles İstanbul’da Yeni Yıl Işıltısı!

Yeni yıl coşkusu, yılbaşı gecesi yemeği sonrası Writers Bar’da gerçekleşecek partide, canlı DJ performansıyla devam edecek. Küçük misafirlerin de daima düşünüldüğü Raffles İstanbul’da, çocuklar için hazırlanacak özel alanda, çocuk büfesinden enfes lezzetler, aktiviteler ve sihirbaz performansı ile yılbaşı gecesi minikler için de eğlenceye dönüşecek.

Raffles İstanbul’da Yeni Yıl Işıltısı!