FOREO FAQ™ Kırışıklık Karşıtı Bantları ile Yaşlanma Etkilerine Müdahale Edin

FOREO şemsiyesi altında yer alan FAQ™ Swiss markası, muhteşem bir yeni ürün ile genişlemeye devam ediyor.

FOREO FAQ™ Kırışıklık Karşıtı Bantları ile Yaşlanma Etkilerine Müdahale Edin

FAQ™ Mikro İğneli Bantlar; alın ve göz altı için cilt dolgularına alternatif bir gece bakımı sunuyor. Bu son derece etkili bantlar, uyurken çalışan invazif olmayan bir uygulamadır. Bakım, FAQ™ 202 Anti-Aging Silikon LED maskesi ile birleştirildiğinde daha da etkili oluyor ve iki haftada kırışıklıkları %32 azalttığı ve sıkılığı ile elastikiyeti önemli ölçüde artırdığı klinik sonuçlarla kanıtlanıyor.

Sektörde benzer ürünlerin bu kadar fazla olması göz önüne alındığında, FAQ™ Mikro İğneli Bantların ne kadar farklı işlevle çalıştığını anlamak büyük önem kazanıyor. Bu invazif olmayan uygulama, FAQ™ Swiss markasının katı bir şekilde benimsediği inanca dayanıyor ve bu inanca göre invazif uygulamalar yani bıçaklı ve cerrahi müdahaleler artık tarihe karışıyor. Biyoteknoloji şirketi olan FAQ™ Swiss’in ilk misyonu yaşlanma sürecini anlama bilimini mutlak sınırlarına kadar zorluyor.

Hızla büyüyen yaşlanma karşıtı ürün pazarı , kırışıklık karşıtı ürünler tarafından domine edilirken, müşteriler pazarlama vaatlerini etkili çözümlerden ayırt etme zorluğu ile karşı karşıya kalıyor. Gerçekten işe yarayan ürünleri tanımaları ve nasıl çalıştığını anlamaları gerekirken, ciltlerinin yüzeyinde gerçekten bir şey yapmayan güzel kokulu ürünlere para harcanıyor. İşte bu noktada Anti-aging uzmanı FAQ™ Swiss, aynaya bakıldığında gözle görülen sonuçlar sunan yenilikçi teknoloji ile devreye giriyor. En son ürünlerden biri FAQ™ Microneedling Anti-Kırışıklık Bantları, alın ve göz altı bölgesi için titizlikle tasarlanıyor ve uyurken çalışan bu bantlar sayesinde aslında ‘güzellik uykusu’ diye bir şey olduğu ortaya çıkıyor,” diyor. FOREO Türkiye Genel Müdürü Adnan Beciragic

FAQ™ Swiss markasının müşterileri, ciltlerini gençleştirmek için hücrelerini ve paralarını iyileşme sürelerini feda etmiyor. Herhangi bir tehlike ve olası komplikasyon riski olmadan anlık ve uzun vadeli sonuçlar sunan çözümlere yatırım yapmak istiyor.

FAQ™ Microneedling Alın İçin Anti-Kırışıklık Bantları

FOREO FAQ™ Kırışıklık Karşıtı Bantları ile Yaşlanma Etkilerine Müdahale Edin

Alındaki çizgi görünümünü gece boyunca azaltmak için cilt dolguları gibi çalışıyor. Bu bantlar, derinlere güçlü bir Hyalüronik Asit kompleksi iten 1,142 çözünen mikroiğne ile kaplanıyor ve alın kırışıklıklarını sıkılaştırıyor, dolgunlaştırıyor ve pürüzsüzleştiriyor.

FAQ™ Microneedling Göz Altı İçin Anti-Kırışıklık Bantları

FOREO FAQ™ Kırışıklık Karşıtı Bantları ile Yaşlanma Etkilerine Müdahale Edin

Bu gece boyunca doğal, invazif olmayan cilt dolgularına alternatif olan ürün, 2,270 çözünen mikroiğne ile kaplanıyor ve kırışıklıkları, göz altı morluklarını ve göz torbalarını azaltmaya yardımcı oluyor.

Alın ve göz altı için olan her iki bantta, sadece iki hafta sonunda kırışıklıkların ve cilt sıkılığının görünümünü iyileştirmesi klinik olarak kanıtlanıyor. Formülü vegan, hayvanlar üzerinde test edilmiyor ve %100 doğal kökenli bileşenlerden oluşuyor. Tüm cilt tipleri için uygun olan bantlar dermatolojik olarak test ediliyor.

FAQ™ Microneedling Anti-Kırışıklık Hyalüronik Asit Bantları alın ve göz altı için kullanarak, FAQ™ 202 Anti-Aging Silikon LED maskesi tedavisindeki verimliliğini arttırıyor. Zaman ve tercihe bağlı olarak kullanabilecek iki farklı bakımı çeşidi imkanı sunuluyor. Parlaklığı artırmak ve sağlıklı ve canlanmış bir cilt tonu için hızlı bir düzelme tedavisi olan 5 dakikalık hızlı yenileme bakımı veya ince çizgileri ve kırışıklıkları hedeflemek için mükemmel bir kombinasyon sunan 15 dakikalık kırışıklık karşıtı bakımı arasından seçim yapılıyor.

FOREO FAQ™ Kırışıklık Karşıtı Bantları ile Yaşlanma Etkilerine Müdahale Edin

Birçok markanın benzer LED maske ürünlerini piyasaya sunsa da, FAQ™ 202 Anti-Aging Silikon LED maskesi kullancılarına gerçek olduğunu kanıtlamaya devam ediyor. FAQ™ 202 Anti-Aging Silikon LED maskesi, LED maskelerin tamamen yeni bir nesil olduğunu vurgularken, kategorideki diğer ürünlerin aksine, FAQ™ 202 Anti-Aging Silikon LED maskesi görünmeyen Anti-aging LED teknolojisine sahip olup, ışık dağılımı ve her cilt tipine mükemmel uyum sağlıyor. Ayrıca uygulama esnasında kullanıcıya tam hareket özgürlüğü imkanı sunuyor. Kullanıcı cilt bakım vaktini odak bölgeyi önceden programlama seçeneği sayesinde ayarlayabiliyor. Akıllı İsviçre tasarımı FAQ™ 202 Anti-Aging Silikon LED maskesi USB ile şarj edilirken, ultra hijyenik, temizlemesi kolay ve hızlı kuruyan bir ürün imkanı sunuyor.

FAQ™ 202 Anti-Aging Silikon LED maskesi için klinik testlerde etkileyici sonuçlar görülüyor:

  • Sadece 2 haftada kırışıklıkları %32 azaltıyor ve sıkılığı önemli ölçüde artırıyor.
  • Sadece 2 haftada akneyi %48 azaltıyor ve fazla sebumu %18 azaltıyor.
  • Sadece 2 haftada elastikiyeti önemli ölçüde artırıyor.