Puffy’nin Renkli Tekstil Koleksiyonu Uykulara Renk Katıyor

Yataş Grup’un yataktan bazaya, yastıktan yorgana, nevresimden pikeye tüm iyi uyku ihtiyaçlarını tek bir noktada müşterilerine sunan en yeni markası Puffy, ilkbahar ve yaz aylarına özel tasarladığı “Renkli Tekstil” koleksiyonuyla yatak odalarına renk katmaya geliyor.  Puffy tarafından özel olarak tasarlanan ve 9 farklı ürün grubundan oluşan renkli tekstil koleksiyonu, okyanus ferahlığından gün batımına kadar birçok deseni müşterilerinin beğenisine sunuyor. 

Yataş Grup’un yataktan bazaya, yastıktan yorgana, nevresimden pikeye tüm iyi uyku ihtiyaçlarını tek bir noktada müşterilerine sunan en yeni markası Puffy, özel olarak tasarladığı ve 3 farklı hikayeden yola çıkarak hazırladığı “Renkli Tekstil” koleksiyonuyla yatak odalarına renk katmaya geliyor. Puffy güvencesi ve kalitesiyle hazırlanan Renkli Tekstil koleksiyonu, nevresim takımından pikeye, çeyiz setlerinden 4 mevsim kullanım imkanı sunan Complete Set’e kadar birçok ihtiyacı bir arada sunuyor.  

Ocean Deep’in yüzde 100 pamuk kumaşıyla okyanus kadar derin bir uyku

Okyanus’un derin ve huzur veren yapısından ilham alarak Puffy güvencesiyle oluşturulan Ocean Deep Koleksiyonu, yatak odalarına okyanus ferahlığını getiriyor. Yüzde 100 pamuktan üretilen yumuşacık kumaşının doğallığıyla her dokunuşta ayrı bir ferahlık hissi ve konfor sağlayan Ocean Deep koleksiyonu, 4 farklı deseni ve 57 tel sık dokumasının yanı sıra solmayan renkleriyle uzun süre kullanım imkanı da sağlıyor.

Coastal Life ile terlemeden uzak kesintisiz uyku deneyimi

Puffy tarafından, bodrumun maviliğini yatak odalarına taşımak isteyenler için özel üretilen Coastal Life koleksiyonu, yüzde 100 pamuktan üretilen yumuşacık kumaşı, 57 tel sık dokuma kalitesi ve solmayan renkleriyle zamansız şıklığı ve 4 mevsim uykuyu bir arada sunuyor. Complete Set, Pike ve Nevresim takımından oluşan Coastal Life yatak odalarına zarafet katıyor.