Prime Video, Mr. & Mrs. Smith Dizisinin Resmi Fragmanını Paylaştı

Başrollerini Donald Glover ve Maya Erskine’ın paylaştığı dizinin sekiz bölümü 2 Şubat 2024’te Prime Video’da gösterime giriyor.

Prime Video, Mr. & Mrs. Smith Dizisinin Resmi Fragmanını Paylaştı

Mr. & Mrs. Smith’in yeni versiyonunda iki yalnız yabancı, zenginlik, dünya seyahatleri ve Manhattan’da rüya gibi muhteşem bir yaşam sunan gizemli bir casus teşkilatında çalışmaya başlar. Peki ya sorun? Görücü usulü evlilikle birlikte yeni kimlikleri olan Mr. John (Donald Glover) ve Mrs. Jane Smith (Maya Erskine) olarak çalışmaya başlarlar. Artık evli olan John ve Jane, her hafta yüksek riskli bir göreve giderken, aynı zamanda ilişkilerinin dönüm noktalarıyla da yüzleşmek zorunda kalırlar. Birbirlerine karşı gerçek hislere yakalandıklarında hikayeleri daha da karmaşık hale gelir. Hangisi daha riskli: casusluk mu yoksa evlilik mi? 

Yapımcılığını Francesca Sloane ve Donald Glover’ın üstlendiği dizi, 2 Şubat 2024’te dünya çapında 240’tan fazla ülke ve bölgede sadece Prime Video’da yayınlanacak. Prime Video, ayda sadece 39 TL’ye özel indirimleri, geniş seçenekleri, kullanım kolaylığını ve kaliteli dijital eğlenceyi üyeleriyle buluşturuyor.

Prime Video, Mr. & Mrs. Smith Dizisinin Resmi Fragmanını Paylaştı

Heyecan ve aksiyon dolu Mr. & Mrs. Smith dizisinda ayrıca Alexander Skarsgård, Eiza González, Sarah PaulsonSharon Horgan, Ron PerlmanBilly CampbellÚrsula CorberóPaul DanoMichaela CoelJohn TurturroParker PoseyWagner Moura gibi bir çok ünlü isim de konuk oyuncu olarak yer alıyor.