İstanbul’un En İkonik Manzarası İle Lezzet Bir Arada Yuca’da!

Restoran sektörüne yeni bir soluk getiren Yuca modern menüsü, muhteşem İstanbul manzarası ve imza tabaklarıyla konuklarına unutulmaz anlar yaşatıyor.

Restoran sektörüne yeni bir soluk getiren Yuca lezzetli menüsüyle müşterilerini ağırlamaya başladı. The Halich Otel’in roof katında konumlanan Yuca, haftanın yedi günü hizmet veriyor

Birbirinden özel lezzetleri modern dokunuşlarla harmanlayan, imza menüsü ve damak çatlatan lezzetleriyle dikkat çeken Yuca’da Anadolu’dan ve dünyadan özenle seçilen yemekleri, gün boyu devam eden organik serpme kahvaltısı, pazar günlerini eşsiz kılan brunchları ve tadı damakta bırakan kokteylleri ile misafirlerine keyifli saatler vadediyor.

Klasik lezzetlere modern dokunuş!

 Yuca, klasik lezzetlere özel dokunuşlar yaparak da ziyaretçilerine her açıdan leziz bir şölen sunuyor. Mekânın başarılı şefi Ayhan Akkaya en özel lezzetlerini kendine has yorumuyla buluşturuyor. Vejeteryanların gözdesi körpe enginar, manda yoğurdu ile sunulan içli köfte, Doğu Asya’dan soframıza gelen karides gyoza gibi kalitesi ve lezzetiyle damaklarda şölen yaşatan güçlü başlangıç menüsü ile de gönülleri fethediyor.

Ana yemek ve başlangıç menülerini en keyifli şekilde misafirleri ile buluşturan Yuca etkileyici iç mekân konsepti, keyifli müzik kültürü, zengin alkol menüsü ve özenle hazırlanmış yemekleri ile şehrin gözdesi Haliç’te konumlanıyor.

Sektörün en tecrübeli ekibiyle birlikte kahvaltıdan atıştırmaya, öğle yemeğinden akşam yemeğine hizmet veren Yuca haftanın yedi günü sabah 08.00’dan itibaren misafirlerini bekliyor.