Polaar İle Göz çevresi Bakımına Kaş ve Kirpikler de Dahil!

Doğal ve vegan bakım ürünleri sunan Polaar, “Icymagic” serisi ile canlandırıcı göz çevresi bakımı sunarken, daha yoğun ve hacimli kaş ve kirpiklere sahip olmanızı sağlıyor.  

Icymagic Booster Acti Eye-Lashes & Eyebrows

%99 oranında doğal içeriklerden oluşan Icymagic Booster Acti Eye-Lashes & Eyebrows, kaş ve kirpikleri beslerken, içeriğindeki Sibirya Ginseng’s canlandırıcı, onarıcı ve güçlendirici etki sunuyor. Kaş ve kirpikleri 4 hafta içinde daha yoğun, hacimli ve uzun bir görünüme kavuşturan besleyici serum, dökülmeleri de %91 oranında azaltıyor. 

Fiyat: 825 TL

Icymagic Instant Eye Contour Multi Energiser

Canlandırıcı ve tazeleyici Icymagic Instant Eye Contour Multi Energiser, roll-on başlığı ile göz çevresine serinletici masaj yapıyor. Koyu renk halkaları, göz torbalarını ve yorgun görünümü azaltan bakım ürünü daha parlak ve canlı bir göz çevresi yaratıyor. 

Fiyat: 945 TL

Icymagic Tinted Anti Dark Circle

Metal aplikatörüyle ferahlatıcı etki sunan Icymagic Tinted Anti Dark Circle göz çevresini tek adımda aydınlatıyor ve pürüzsüzleştiriyor. Roll-on başlığıyla göz bölgesine masaj yaparak şişliği ve yorgunluk belirtilerini iyileştiren renkli bakım ürünü, gün boyu daha taze ve parlak bir göz çevresi için koyu halka görünümünü azaltıyor. 

Fiyat: 875 TL