Penti Powerpuff Girls Koleksiyonunu Keşfedin!

Lider iç giyim markası Penti, sezon trendlerini özel koleksiyonlarda sunmaya devam ediyor.  Penti ile Powerpuff Girls’ün eğlenceli dünyasına, yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?

Tüm kötülüklere ve kötülere karşı savaşarak onlara meydan okuyan Powerpuff Girls, yeni Penti koleksiyonuyla tüm kızlara sahip oldukları gücü hatırlatıyor! 

Geçtiğimiz yıl popülerliği gittikçe artan, özel yetenekleri olan 3 süper kızdan oluşan Powerpuff Girls, grubun üyeleri Blossom, Bubbles ve Buttercup’ı Penti tasarımlarıyla buluşturuyor. 

Z jenerasyonu ve milenyum kuşağının konfor tutkusunu odağına alarak rahat tasarımlara imza atan koleksiyon, ev giyim, aktif giyim, iç giyim ve çorap kategorilerinde 25 üründen oluşuyor. Hiç çamaşırının balensiz rahatlığı, aktif giyimin oversize kesimleri ve ev giyimin eğlenceli desenleri şimdi Powerpuff Girls dünyasına doğru yolculuğa çıkarıyor! 

Kadınların en sevdiği iç giyim markası Penti’nin Powerpuff Girls birlikteliğini keşfetmek için penti.com ve Penti mağazalarına davetlisiniz!