Penhaligon’s, Eşsiz Kokularıyla Anneleri Mutlu Ediyor!

İkonik parfüm markası Penhaligon’s, büyüleyici kokularıyla Anneler Günü için lüks ve eşsiz hediye alternatifi sunuyor! 

Penhaligon’s, Eşsiz Kokularıyla Anneleri Mutlu Ediyor!

The Bewitching Yasmine

Lüksü hem kokusuyla, hem de şişe tasarımlarıyla yansıtan Portraits ailesinin odunsu kokuya sahip üyesi The Bewithing Yasmine¸ kakule, yasemin tütsü, vanilya, kahve ve oud notalarıyla duyulara hitap ediyor. 

The Coveted Duchess Rose

Portraits serisinin İngiliz aristokrasisini anlatan sıra dışı ve özel parfümlerinden biri olan The Coveted Duchess Rose, odunsu misk, gül ve mandalina esanslarıyla sofistike bir deneyim sunuyor. Duygulara hitap eden eşsiz kokusu, şişe tasarımı ve etkileyici notalarıyla ön plana çıkarıyor. 

Empressa

Değerli ipek kumaşlar ve büyüleyici işlemelerden ilham alan Empressa, tüm dünyada en çok tercih edilen Penhaligon’s kokularının başında geliyor. Kan portakalı, bergamot, mandalina ve vanilya gibi zengin notalarla yaratılan koku, uzak ve mistik topraklara yolculuğa çıkarıyor. 

The Favourite 

The Favourite, hafif çiçeksi notası, zarif pudra dokunuşu ve etkileyici odunsu esanslarıyla kadınsı ve tazelenmiş bir his bırakıyor. Bahar coşkusunu bergamot, yasemin, mandalina ve mimoza notalarıyla birleştiren The Favourite, misk ve sandal ağacının sıcak kokusuyla gizemli bir yolculuğa davet ediyor.

Halfeti 

İsmini ticari yollardan alan Penhaligon’s koleksiyonu Trade Routes, Halfeti ile uzak topraklara yolculuğa çıkarıyor. Büyüleyici koku, değerli ipek kumaşlar ve işlemelere atıfta bulunuyor. Çiçeksi ve odunsu kokusuyla bir araya gelen greyfurt, bergamot, kakule ve gül gibi etkileyici notalar gizemli bir his yaratıyor.