Shiseido, Yenilenen Güneş Bakım Serisi Expert Sun Protector ile Yazı Karşılıyor!

Lider cilt bakım markası Shiseido, güneş koruması alanındaki başarısını Autorepair teknolojisiyle güçlendirdiği Expert Sun Protector serisi ile bir adım öteye taşıyor. 

Shiseido Expert Sun Protector Cream SPF50+

Suya ve ısıya dayanıklı Expert Sun Protector Cream SPF50+, sağlıklı ve canlı bir cilt için UV koruması sağlayarak yaşlanma belirtilerinin önüne geçiyor. Yüksek korumalı güneş kremi, özellikle yüz için tasarlanan formülünde cilt bakım bileşenleri içeriyor. Güneşin zararlı etkilerinden korurken aynı zamanda cilde bakım yapıyor. Wetforce ve Heatforce teknolojileri ile su ve ısı ile temasta koruması güçleniyor. Yeni Autorepair teknolojisi, kremin çizilme ve sürtünme nedeniyle hasar gördüğü durumlarda UV koruyucu yapısını onarıyor. 

Fiyat: 1.850 TL

Shiseido Expert Sun Protector Lotion SPF50+

Hem yüzü, hem de vücudu UVA ve UVB ışınlarına karşı koruyan Expert Sun Protector Lotion SPF50+, cildi kırışıklık ve leke görünümü gibi yaşlanma belirtilerine karşı koruyor. Cildi nemlendiren, rahatlatan ve kuruluğu önleyen güneş losyonu, içeriğindeki NatureSurge kompleksi sayesinde hava kirliliğine karşı ciltte kalkan oluşturuyor. Wetforce ve Heatforce teknolojileri sayesinde cilt suya ve ısıya maruz kaldığında koruması güçlenen ürün, içeriğindeki aspir özüyle cildi sıkılaştırıyor, pürüzsüzleştiriyor ve kolajen üretimini destekliyor. 

Fiyat: 2.200 TL