Ipekyol 2024 İlkbahar Yaz Koleksiyonu’nu Keşfedin

Ipekyol 2024 İlkbahar Yaz koleksiyonu, yaz mevsiminin enerji dolu ruhu ve Ipekyol kadınının gücü yüksek stiliyle buluşarak estetik algısını baştan yaratıyor.

Ipekyol 2024 İlkbahar Yaz Koleksiyonu’nu Keşfedin

IPEKYOL’un marka yüzü Yasemin Özilhan, 2024 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nun reklam filmi için kamera önündeydi.  Söz ve bestesi Nil Karaibrahimgil’e ait jingle ile renklenen çekimler; yaz tatili için hazırlanan bir kadının #içimdekiyazhiçbitmez mottosuyla sunduğu hikayeyi, doğadan ilham alan sıcak tonlar ve zarif dokunuşlar ile bir araya getiriyor.

Doğanın uyanışını yansıtan toprak tonları ve sıcak renkler, bu sezonun yıldız silüetlerini taptaze bir enerjiyle sarmalıyor. Metal düğmeli gömlek ceket ile kombinlenen aynı renkten düz kesim mini etek takımı yaz akşamlarının keyfini arttırıyor. Kızıl gün batımı davetlerine eşlik edebilecek mini cut out ve fırfır detaylı elbiseler özlediğimiz yaz mevsiminin tatlı atmosferini bir kez daha hatırlatıyor. 

Modernliğin vurgusuyla romantizmi teğet geçen dantel işlemeli ve sırt detaylı maksi elbiseler, trendlerin koleksiyonla kesişim noktasına dikkat çekiyor. 

Şıklık ile rahatlık arasındaki kusursuz dengeyi koruyan smart casual stil denimlerle güç kazanıyor. Her gardırobun zamansız ihtiyacı olan beyaz elbiseler tarzınızı tamamlamak için ideal bir seçenek sunarken, farkındalık yaratmayı hedefleyen ve beyaz gömlek üzerinde flaş etkisi yaratan havalı yelekler unutulmaz bir görünüme sahne olacak.

Büyük gözlükler ve büyük küpeler tarzınıza farklı bir hava katarken aynı zamanda nude tonlardaki topuklu ayakkabılar da klasik kombinlerinizi bir adım öteye taşıyor.

Her tasarımda pozitif enerji ve yazın taze hissini anımsatan siluetler, yazın coşkusunu en şık biçimde yansıtıyor.