PARFOIS Büyümeye Hızla Devam Ediyor

Dünyaca ünlü kadın moda aksesuarları markası PARFOIS, Emaar Square Mall’da açtığı üçüncü mağazasında moda severlerle buluşmaya devam ediyor

Portekiz asıllı aksesuar markası PARFOIS, Türkiye’deki büyümesine hız kesmeden devam ediyor. Özgün tasarımları ve ürün çeşitliliği ile her tarza ve zevke hitap eden marka, Mall Of İstanbul ve Forum İstanbul’da açtığı mağazalarından sonra Emaar Square Mall’daki üçüncü mağazası ile moda severlerin ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Çanta, cüzdan, takı, giyim, ayakkabı, saat, gözlük ve çeşitli aksesuarlar dahil olmak üzere farklı kategorilerden ürünlerin yer aldığı PARFOIS mağazasında, Ilkbahar-Yaz 2023 koleksiyonu dahil olmak üzere markanın tüm yenilikleri sunuluyor. Koleksiyonda, rahat ve gündelik kullanımdan özel etkinliklere kadar yaşamın her alanında kullanabileceğiniz son moda trendleri yansıtan ürünler yer alıyor.

Beyaz renklerin hakim olduğu modern dokusu ile dikkat çeken mağaza iç mekan bitkileri ile de hem sürdürülebilirliğe dikkat çekiyor hem de ziyaretçilerine rahat ve huzurlu bir alışveriş imkanı sunuyor.