PARFOIS Size Tüm Yaz Boyunca Eşlik Etsin

Yaz ayları artık kapıya dayanmışken PARFOIS sezonun ana trendlerini tasarımlarında sunuyor. Örgü, kroşe, boncuklu tasarımlar, akrilik gibi sezonun en öne çıkan trendlerini tasarımlarına yansıtmayı başaran PARFOIS eğlenceli ve renkli bir tarz sunuyor.

Yılın ilk sıcak günleri için PARFOIS sandaletlerden, çantalara ve şapkalara kadar birbirinden farklı tasarımlarını sunuyor. Alışveriş çantaları ve Tote çantalarını farklı boy ve tasarımlar ile sunan PARFOIS Jane Birkin modelinden veya daha bohem tarzdan da ilhamını alarak çeşitliliği arttırıyor.

Nostaljik trendler kroşe, şeffaf detaylar, akrilik veya boncuklu tasarımlar ile geri geliyor. Kullandığı değişik materyeller sayesinde PARFOIS dikkat çeken bir tarz sunmayı başarıyor.

PARFOIS’nın kıyafet koleksiyonu ise yine aynı materyelleri ön plana çıkarıyor. Örgü ve kroşe materyeller etekleri ve elbiseleri süslerken, şeffaf veya cut-out detaylar da öne çıkıyor. PARFOIS yaz koleksiyonunu tasarlarken sofistike ve şık tarzı elden bırakmıyor ve çarpıcılığa odaklanıyor. Yaz aylarına uygun uçuş uçuş tarzından ödün vermeyen PARFOIS tasarımlarını ister plajda mayolar ile kombinleyebilirsiniz ister günlük kıyafetlerinizde bir Jean ile kombinleyebilirsiniz.

Son olarak da PARFOIS yazın en önemli aksesuarlarından olan güneş gözlüklerini unutmuyor. Rengarenk akrilik tasarımlar bu yazın en trend görünümlerinden olacak.