adidas Originals Ve Bad Bunny’den Yeni Bir Ayakkabı: Campus Chalky Brown

Bad Bunny ve adidas, sanatçının bakış açısından yeniden tasarlanan sade ve zamansız bir tasarım olan yeni Campus Chalky Brown ile bir klasiği yeniden keşfediyor.

Bad Bunny

adidas Originals ve Bad Bunny ortaklığından doğan “Campus Chalky Brown” yaratıcı bir görünümü aşılayan koyu sarı ve kahverengi tonlarıyla sıcak bir renk paletini andıran tasarımı ile trendi bir görünüme sahip.Premium bir siluet oluşturan benzersiz bağcıklarıyla birlikte, topukta maksimum konfor sunan astarlı yakalı Campus Chalky Brown’da kauçuk bir taban ve yanlarda üç şerit detayıyla birlikte karakteristik göz sembolü yer alıyor.

adidas Originals x Bad Bunny’nin en son modeli, tüm ruhuyla Benito’nun kişisel tarzına ve müzikal yeteneğine herkesi bir adım daha yaklaştırarak, bu ayakkabıları giymeye davet ediyor.

adidas X Bad Bunny’nin en son versiyonu, 29 Temmuz’dan itibaren seçili adidas mağazalarında ve online’da satışa sunulacak.

Daha fazla bilgi için, adidas.com’u ziyaret edebilir ve @adidasoriginals kullanarak Instagram, TikTok ve Twitter’daki sohbeti takip edebilirsiniz.