Pandora’nın Yeni İkonu: Trok Örgülü Zincir

Pandora yeni yıla, daha fazla stil olanağı sunan ve ikonik olmaya aday yepyeni bir mücevher tasarımıyla giriyor: Trok Örgülü Zincir. Pandora Moments koleksiyonunun en yenisi, muhteşem işçilik, tasarım ve teknoloji buluşmasıyla bir araya geldi.

İddialı ve Stil Sahibi

Pandora Moments, bu sezon koleksiyonuna yepyeni, iddialı ve stil sahibi bir tasarım katıyor.

Hem kolye hem de bileklik olarak tasarlanan Trok Örgülü Zincir, ışığı çeşitli açılardan yakalamak ve yansıtmak için piramit şeklindeki dairesel çivilerle ustalıkla tasarlandı. 925 ayar gümüş zincir, tasarımın tamamlayıcısı sonsuzluk kalp ıstakoz kapamasıyla Pandora’nın ikonik mücevherlerinden olmaya aday.

Pandora Moments Trok Örgülü Zincir Kolye’yi tüm boyutlardaki Pandora Moments O Kolye Ucu ve Kalp Charm Kolye Ucu ile birlikte kullanabilir, Pandora Moments Trok Örgülü Zincir Bilekliği ise en sevdiğin charm’larla donatabilirsin.

Trok Örgülü Zincirin Sevgililer Günü dönemi için ideal kapaması, tasarımında hem sonsuzluk hem de kalp sembollerini barındırıyor. Sonsuzluk işaretinin kalp formuna uyarlanmasıyla tasarlanan bu kapama, kolayca açılıp kapanıyor.

Maskülen ve Feminen Çizgiler Bir Arada

Trok Örgülü Zincir, maskülen ve feminen unsurları bir arada barındıran dokusuyla dengeli bir estetiğe sahip. Sert ve yumuşak detaylar, herkese hitap eden bu ikonik tasarımı son derece kapsayıcı hale getirdi. Pandora, kendini ifade etmenin, hikayeni anlatmanın ve kendine özgü parçaları göstermenin en yeni yolunu sunuyor.

Pandora’nın Dünü ve Bugününü Kutlayan Bir Tasarım

1982’de Danimarkalı kuyumcular Per & Winnie Enevoldsen ve onların özenli zanaatkarlığa bağlılıklarıyla başlayan Pandora’nın hikayesi bugün hala merkezinde aynı titizlikle devam ediyor. Yeni Trok Örgülü Zincir de tam olarak bu özenin bir eseri. Zincirin kapamasında yer alan sonsuzluk sembolü, herkesin kendini dilediği şekilde ifade edebilme özgürlüğüne bağlılığına, yani sonsuz seçeneklere işaret ederken bunu Pandora tasarımlarının kalbinde yatan sembolizmle gerçekleştiriyor.

Sen de hikayeni anlat!

Çok daha stil sahibi, çok daha ikonik.

#MomentsWithPandora