Mudinluv Ceramics Baharı Çiçeklerle Karşılıyor

Seramik sanatçısı Sevin Sevil’in markası Mudinluv Ceramics, baharı Matisse, Pyrgi ve Bleu Blanc koleksiyonları karşılıyor. Baharın mutluluk saçan çiçeklerinden ilham alınarak tasarlanan bu koleksiyonların her biri elde üretiliyor. Hepsi birbirinden farklı, incecik ve detaylarıyla elde üretilmiş olduğu hissini kullanıcısına yansıtıyor.

Seramikle çalışmanın tıpkı bir meditasyon ve bir öğreti olduğunu düşünen Mudinluv Ceramics markasının kurucusu Sevin Sevil’in seramikle tanışması 8 yıl önce gerçekleşmiş. Sanatçı kökenli bir aileden gelen seramik sanatçısı, son 5,5 yıldır hobisini bir işe dönüştürerek Mudinluv Ceramics markasını yaratmış.

Kendine özgü ve hikayesi olan seriler yaratmayı seven, yaptığı eserlerin biricik olmasına özen gösteren Sevin Sevil’in yeni koleksiyonu Contemporary’de yer alan her bir parça eşsiz ve tek. Eserlere ön sipariş ile sahip olabiliyorsunuz. Büyük ebatlı stoneware çamurla yüksek derecede pişirilerek tasarlanan eserler, mat, dokulu sırlarla veya sırsız olarak üretiliyor. “Interior Art Collection” kapsamındaki tasarımların her biri kendine has bir duruşa sahip.

Bunun dışında dünyaca ünlü ressamlardan Henri Matisse’in resimlerinden ilham alarak tasarlanan Matisse isimli seri, baharla adeta özdeşleşiyor. İncecik yapısıyla porselen materyalden üretilen bu koleksiyon, baharın müjdecisi.