Pandora’dan Yeni PANDORA ESSENCE Koleksiyonu: Doğanın Formlarına Hayranlık

Pandora yaz sezonuna özgürlük hissini harekete geçiren ve tutkularımızı uyandıran yepyeni bir koleksiyon ile giriyor: PANDORA ESSENCE

Akışkan çizgilerin organik formlarla buluştuğu ve heykelsi tasarım estetiği ile hayat bulan Pandora’nın yepyeni koleksiyonu: PANDORA ESSENCE, 14 ayar altın kaplama ve 925 ayar gümüş ile bir araya gelen kültür incileriyle birer ustalık eserine dönüşüyor. İçimizdeki özgür duygulara seslenen Pandora’nın yeni koleksiyonu eşsiz mücevherleriyle bizi güneşin parıltısının altında yazı kucaklamaya davet ediyor.

Doğanın Formlarına Olan Hayranlık

Asimetri oyunlarıyla günlük stilde hayat bulan mücevherler adeta doğanın formlarına olan hayranlığa bir saygı göstergesi niteliğinde. PANDORA ESSENCE koleksiyonu benzersiz estetiği ile önceki koleksiyonlardan çok daha farklı bir tasarıma sahip. 50 yeni mücevherden oluşan koleksiyon doğanın organik formlarından ilham alarak; zamansız ve çabasız stili yeniden yorumluyor.

İkonik Küpeler

Koleksiyonun en dikkat çekici V formundaki organik formdaki küpeleri modern tasarımıyla güçlü bir feminen sadeliği ve mimari güzelliği çağrıştırıyor. Damla formunda barok kültür inci küpeler ise her biri benzersiz ayrıntılara sahip sofistike görünümü ile koleksiyonun kalbinde yer alıyor.

Cesur ve Minimal Bir Arada

Cesur ve minimal estetiği birleştiren koleksiyonun yüzük ve kolyeleri soyut formları ile tek başına veya üst üste sonsuz kişiselleştirme imkânı sağlarken yeni bangle bilezik asimetrik tasarımı ile koleksiyonun merkezinde yer alan en ayırt edici mücevherlerinden.

Pandora’nın Kıdemli Kreatif Direktörleri Francesco Terzo ve A. Filippo Ficarelli: “Doğası gereği organik formlarda bir tasarım estetiğine sahip yeni bir koleksiyon sunmaktan büyük bir heyecan duyuyoruz. PANDORA ESSENCE içimizdeki özgürlük hissini harekete geçiren ve tutkularımızı uyandıran güçlü duyguların bir ifadesi olarak hayat buluyor. Doğa bizim için her zaman önemli bir ilham kaynağı olmakla beraber biz bunu Pandora’nın DNA’sına dokunan daha rafine bir yöne taşımak istedik.”

Pandora, PANDORA ESSENCE koleksiyonu için vizyoner fotoğrafçılar ve aynı zamanda kardeş olan Tanya ve Zhenya Posternak ile işbirliklerini sürdürüyor. Benzersiz anlatım vizyonlarıyla tanınan Posternak’lar, eşsiz stillere ilham vermek için organik formlarda tasarlanan mücevherleri meraklılarıyla buluşturuyor. Posternak’lara BE LOVE fotoğrafçısı Craig McDean eşilik ederek model Jocelyn Corona ile çektiği fotoğraflarla PANDORA ESSENCE koleksiyonuna hayat veriyorlar.

Sen de PANDORA ESSENCE koleksiyonunu keşfet, stiline doğal bir boyut kat.

#BeLove

@theofficialpandora