Birbirinden lezzetli Nutellalı Tarifler Nutella Uygulamasında 

Nutella® uygulaması, Nutella®nın benzersiz tadını birbirinden farklı tariflerle harmanlayarak muazzam bir lezzet deneyimi sunuyor. Tüketiciler, Nutella® ile yeniden yorumlanan tarifler arasında en çok Nutella®lı Burrito, Nutella®lı Pankek ve Nutella®lı Muffin’e ilgi gösteriyor. 

Dünyanın en sevilen kakaolu fındık kreması Nutella®nın uygulamasında, zengin tarif seçenekleri ile tüketicilerin bir numaralı tercihi olmaya devam ediyor. Uygulamaya giren tüketiciler, Nutella®lı tariflere tek bir dokunuşla ulaşabiliyor. Tüketiciler geleneksel lezzetlerin Nutella®ile yeniden yorumlandığı tarifler arasında en çok Nutella®lı Burrito, Nutella®lı Pankek ve Nutella®lı Muffin’e ilgi gösterirken; yeni yılda yeni yıla özel tarifler, Ramazan’da Ramazan’a özel tarifler gibi farklı okazyonlara özgü tarifler de bulabiliyor. Tüketiciler, yaratıcılıklarıyla kendi damak zevklerine uygun onlarca Nutella®lı tarifi deneyerek Nutella®nın tadını daha fazla çıkarıyor. 

Nutella®nın kullanıcı dostu ara yüzüyle öne çıkan mobil uygulaması, her güncellemeyle daha da işlevsel hale gelirken, yeni tariflerin ve kampanya fırsatlarının eklenmesi, tüketicilerin deneyimlerini canlı tutuyor. Nutella® uygulamasına son gelen güncelleme ile beraber Nutella®lı tarifleri oylayan tüketiciler, puanlarını biriktirerek birçok kampanyadan yararlanabilecek.