Kokunun Sınırlarını Aşan Bir Parfüm: INITO NEO

Dünyaca ünlü parfüm markası INITIO, 2015’ten bu yana parfümün öneminin altını çizerek kokuların gücünü tanıtıyor. INITO, parfümün işlevini ve yarattığı duyguyu benzersiz bir şekilde kreasyonlarla birleştiren yeni bir vizyon sunuyor.

INITO, Black Gold Project dünyasında Oud’un eşsiz gücünü ortaya koyuyor. Enerji ve güçlü psikoaktif özelliklerle dolup taşan bu güçlü içerik, ‘tanrıların odunu’ olarak mitolojide yerini alıyor. Koleksiyon, herkesi içsel bir yolculuğa çıkarıyor ve negatif enerjiyi pozitife dönüştürüyor. Black Gold Project Koleksiyonu, ikonik OUD FOR GREATNESS’in benzeri görülmemiş bir yorumunu sunuyor.

OUD FOR GREATNESS’DAN GÜÇLÜ BİR PARFÜM : NEO

Metamorfoz anlamına gelen NEO, kokunun sınırlarını aşan ve enerji veren özelliğiyle ön plana çıkıyor. Doğanın gücüyle bilim arasındaki simyanın sonucu olan NEO, yeniliği ve gücü incelikli bir şekilde harmanlıyor. NEO, köknar balsamının heyecan verici tazeliğini, lavantayla bergamotun sinerjisinde buluştururken, doğal öd ağacı özünün ham ve görkemli yorumunu ele alıyor. NEO, özgüven verici özelliğiyle dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlıyor.

NEO’nun içeriğindeki öd ağacı notasının psikoaktif molekülleri düşünmeyi ve yoğun hisleri etkiliyor. Lavanta ve bergamotun sinerjik birleşimi zihni rahatlatıyor. Köknar balsamının pozitif enerjisi mutluluğu artırıyor. Bu baskın notalar kokunun etkisini güçlendiriyor. NEO, parfümün gücünü ve büyüsünü vurguluyor.

Oud For Greatness Neo Eau de Parfum Satış fiyatı (90 ML): 12.950 ₺

3 Haziran’da satışa çıkacak parfüme; Beymen Zorlu, Beymen İstinyePark, Beymen Akasya, Beymen Panora, Beymen Nişantaşı, Beymen Suadiye, Beymen Antalya Rixos, Beymen Ankara Armada, Beymen Ankara Kavaklıdere, Beymen İzmir Hilltown, Beymen Gaziantep, Beymen Kavaklıdere, Beymen Vadi, Beymen Bodrum, Beymen.com, Neo-bloom.com satış noktalarında bulunacak.