Pandora’dan Anneler Günü Buketi

Sevgiyi kişinin yarattığı, yaşadığı, somutlaştırdığı ve kucakladığı duygu yüklü hisler olarak anlatan Pandora BE LOVE, bu yıl anne sevgisini bir gün değil her gün kutlanan unutulmaz anlara dönüştürüyor.

Pandora Anneler Gününe özel koleksiyonunda güzellik ve gücün simgesi olan gül formundaki mücevherlerle her şeyin en iyisine layık olan tüm anneleri gül bahçesine davet ediyor.

Anne Ruhunun Işıltısının Yansıtan Mücevherler

Işıltılı pavé işlemesiyle hayranlık uyandıran yeni oversize gül charm, kat kat tasarlanan yapraklarıyla bir stili tek başına yükselterek her açıdan parıldayan üç boyutlu bir etki ortaya koyuyor. Pandora’nın ikonik yılan zincir bilekliği ise gül motifli yeni klipsi ile yeniden yorumlanarak Anneler Günü için mükemmel mücevher buketini oluşturuyor.

Sonsuz Bağın Somut Göstergesi

Pandora Moment koleksiyonuna yeni eklenen en göz alıcı mücevherlerinden bir diğeri de gül formundaki yüzük; diken detaylı ışıltılı gövdesi parmağı naifçe kavrayarak sevginin gücünü sonsuz bağ ile anlatıyor.

Benzemez Kimse Sana

Anne sevgisinin en saf halini yansıtan Pandora’nın beyaz gül formundaki yeni mücevherleri anneler gününe anlam katıyor.  Ustalıkla işlenen beyaz gül formunda küpe ve kolyelerin yanı sıra yaprak detayına ‘’Nothing compares to you’’ mesajı işlenen gül sallantılı charm annelerin kalplerini sonsuza kadar ısıtıyor.

Pandora Kreatif Direktörleri A. Filippo Ficarelli ve Francesco Terzo: ‘’Gül, olağanüstü güzelliği ve güçlü dikenli gövdesiyle doğal bir ikondur. Güllerin sevgiyi, arkadaşlığı ve değer verdiğimiz ilişkileri anlatan güçlü bir dili vardır.’’

#BeLove

@theofficialpandora