Kadın Olmanın Gücünü Hisset

Kadın olmanın gücü, kadın olmanın her aşamasını kucaklamaktan geçiyor. Kadının kendi iç doğasıyla uyumlanması için gereken cesareti göstermesi için kendini her haliyle özgürce ifade edebilmesi gerekiyor.

Penti yeni koleksiyonu “Fearless Soul”da ilhamını işte böyle bir kadından Seren Ay Çetin’den alıyor!

Spor tarihinin en eski zamanlarından olan Boks, günümüzde kadınların da bu sporu tercih etmesi ve kadın sporcuların başarılarıyla ön plana çıkmasıyla hepimizin ilgi alanına girdi. Hatta boks şortları kadınların günlük stillerinin bir parçası olarak trend raporlarındaki yerini aldı. 

Kadınların tüm ihtiyaçlarına en doğru ürünlerle cevap veren Penti ise bu ilgiye kayıtsız kalmadı ve iki dünya şampiyonluğu yanı sıra WBC Gümüş kemerini kazanan ilk Türk kadın sporcu olan Seren Ay Çetin ile boks koleksiyonuna imza attı. 

Boksun vazgeçilmez renkleri siyah, beyaz ve kırmızıdan oluşan Penti Fearless Soul with Seren Ay Çetin koleksiyonu, boksun ayrılmaz parçası olan ısınma egzersizleri ve antrenmanlar için profesyonel ürünlerden oluşuyor. Hem teknik hem trend ürünlerin sunulduğu koleksiyondaki tasarımlar, dikişsiz / izsiz yapısıyla konfor ve rahatlık sağlarken nefes aldıran ve egzersizi kolaylaştıran “Zero Feel Sports Bra”, hafif bir kumaşa sahip olan “Fearless Sport Şort” gibi birçok alternatifi de içinde barındırıyor. 

Kadın olmanın gücü önce içinizde, Penti Fearless Soul with Seren Ay Çetin koleksiyonu ise dışınızda parlıyor!