Pandora’da Yeni Dönem: BE LOVE

PANDORA, BE LOVE’ı eğlence dünyasının başarılı yetenek ve yükselen yıldızlarını da dahil ettiği görkemli bir kampanya ile duyuruyor.

Sevginin güçlendirici bir eylem olduğu inancına yoğun bir şekilde odaklanan BE LOVE, sevgiyi sıradan bir duygudan çok; kişinin yarattığı, yaşadığı, somutlaştırdığı ve kucakladığı duygu yüklü hisler olarak görüyor. BE LOVE, anlaşılmak, duyulmak, görülmek ve hissedilmek için içsel güvenin bir ifadesi olarak karşımıza çıkıyor.

BE LOVE kampanyası, altın, gümüş, 14 ayar altın kaplama ve murano cam ile üretilen ve elde tamamlanan ışıltılı Pandora tasarımları ile hayat buluyor. Pandora, BE LOVE ile, özel günlerden bağımsız olarak, hayatlarına ışıltı katmak isteyen herkes için kapsayıcı ve söz konusu mücevher olduğunda birbirinden farklı stili, mücevher tutkunlarına sunan bir marka olduğunu vurguluyor.

Üç Yeni Yıldız Global Marka Elçisi

BE LOVE, Pandora’nın üç yeni başarılı global marka elçisini duyuruyor: şarkı & söz yazarı kardeşler Chloe ve Halle Bailey ile oyuncu, yazar ve aktivist Selma Blair.

Bu isimlerin yanına pek çok yetenek de eşlik ediyor; sanatçı ve model Sasha Pivovarova, model çift Aviana McClish ve Colin Alexander, yükselen yüz Jocelyn Corona, model ve arkadaşlar Saiyan Marley, Yumi Nu, Salem Mitchell ve Thara’nın yanı sıra model çift Meghan Collison ve Jack Spencer.

Pandora, sevginin farklı formlarda oluştuğuna inanıyor. Chloe için BE LOVE, “Her şeyinle kendin olmak ve onu sevmek.”

Halle için BE LOVE, “Koşulsuz, sonsuz sevgi. Hiç bitmeyen, her zaman orada olduğunu bildiğiniz bir şey. Asla sorgulanmayan – uçurumdan düşseniz bile sizi yakalamak için orada olan.”

Selma içinse BE LOVE, ” Anda kalmak. Her gün ‘Bu anı nasıl daha iyi hale getirebilirim?’’

Pandora’nın CMO’su,  Mary Carmen Gasco-Buisson: “Pandora için aşk takvimdeki bir günden daha fazlası – çok daha kişisel ve kapsayıcı. BE LOVE’un özü, aşkın her birimizle başlayıp hayatlarımızı şekillendirmemizle vücut bulması. BE LOVE ile insanların aşklarına kulak vererek marka amacımızı hayata geçiriyoruz. Yeni marka elçilerimiz Chloe Bailey, Halle Bailey ve Selma Blair tarafından somutlaştırılıyor. Mücevherlerimiz sadece özel anlarımız için ustalıkla üretilmekle kalmıyor, aynı zamanda sevdiğimiz insanları, anıları, yerleri, ilgi alanlarını ve hayalleri paylaşmak ve anmak için de bir araç.” 

BE LOVE’a Özel Şarkıya Özel Video

BE LOVE’un “Lived Love” konseptiyle çekilen videosunun yönetmenliğini Akademi Ödülü adayı Sophia Nahli Allison ile iki kez Grammy Ödülü kazanan yönetici prodüktör Melina Matsoukas üstleniyor.

Yetenekli kardeşler Chloe ve Halle Bailey , Bee Gee’in kült şarkısı “To Love Somebody “i,

BE LOVE kampanyası için özel bir versiyonla yeniden yorumladı.

Videoda, Pandora’nın global marka elçisi Selma Blair, oğlu Arthur Saint Bleick’i kucaklarken, Chloe ve Halle Pandora mücevherlerinden yapılmış özel parçalarla birlikte şarkı söylüyor. Thara, Salem Mitchell, Saiyan Marley ve Jocelyn Corona dans ederek eğlenceli vakit geçirirken, model Sasha Pivovarova canlı renklerde soyut bir portre çiziyor.

Video boyunca, koleksiyonun eşsiz mücevherleri ile yaratıcılığın ve özgürlüğün verdiği heyecan izleyicileriyle buluşuyor.

BE LOVE kampanyasının yaratıcı ekibi

BE LOVE, sektörün öncü liderlerinden oluşan yaratıcı ekibin kolektif çalışmalarından oluşuyor. Nahli Allison ve Matsoukas’a fotoğrafçılar Craig McDean ve Raymond Meier eşlik ederken, McDean ana model görüntülerinden sorumlu, Meier yakın çekim fotoğraflarını çekiyor.

Vizyoner Tanya ve Zhenya Posternak kardeşler fotoğrafladıkları tasarımların birçoğu PANDORA laboratuvarında özel yetiştirilmiş elmaslar ve değerli mücevherlerden oluşan zengin bir koleksiyon ile kampanyaya ışıltı katmayı başarıyor.