Ariş Pırlanta’dan Sevgiliye Özel Tektaş Yüzükler

Ariş Pırlanta’nın zarif ve şık tasarımlarından oluşan tektaş pırlantalı yüzük koleksiyonu “Sevgililer Günü”nde ideal hediye seçeneği olacak.

Ariş Pırlanta’dan Sevgiliye Özel Tektaş Yüzükler

Mücevherde trendleri belirleyen Ariş Pırlanta tarafından tasarlanan tektaş yüzükler, modern ve çağdaş kadınların her tarz kıyafetine ışıltı katacak mükemmel bir hediye alternatifi sunuyor.

Tektaş kesim yüzükler, pırlantanın kalp, yuvarlak, dikdörtgen ve kare şeklinde kesilmiş formlarından oluşuyor. Zarif bir uyumla donatılan tektaş pırlanta yüzükler, olağanüstü netlikleri ve farklı tasarımları ile farkını ortaya koyuyor.   

Ariş Pırlanta’nın ustalıkla işlediği tasarım tektaş yüzükler, 14 Şubat’ta sevdiğiniz için değerli bir hediye olmanın yanında bir ömür onunla paylaşacağınız sevgiyi de sembolize edecek.

Şık ve zarif tektaş yüzük tasarımları kıyafetlerin tamamlayıcısı olacak 

Ariş Pırlanta’nın zarif ve şık çizgilerle hazırladığı tektaş yüzük tasarımları günün her saatinde kıyafetlerin tamamlayıcısı olmaya aday. Uygun fiyat aralıklarında yer alan tektaş yüzükler Sevgililer Günü’nde eşsiz bir hediye seçeneği olacak.

Ariş Pırlanta’nın “Gerçek kalite doğru fiyat” anlayışıyla, onlarca şık tasarımdan oluşan tüm ürünleri, www.arispirlanta.com ile Ariş mağazalarında sizleri bekliyor. Ariş’in tüm koleksiyonlarını ve sürprizlerini facebook (Ariş Pırlanta Sanatı) ve twitter (ArisPirlanta) sayfalarından da takip edebilirsiniz.