O’na Yaşanmışlıkları Hediye Edin

Tina Jewellery, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne anlamlı, sofistike, zamansız tasarımlarıyla ikonik bir iz bırakmaya hazırlanıyor. Renkleri, çizgileri ve özel işçiliğiyle tüm duyuları harekete geçiren Tina tasarımları, aşka hak ettiği değeri veriyor. 

Tina Jewellery, yılın ilk özel günü 14 Şubat’ı güçlü dokunuşlarla şekillendirdiği tasarımlarıyla kutluyor. Tüm koleksiyonlar adeta bir sanat eseri özeniyle işlenirken, satır aralarındaki dikkat çekici ve yenilikçi detaylar estetiğe dair tüm notaları barındırıyor.

Tina’da sadece aşkın rengi kırmızı değil, siyah, yeşil gibi renkler de kullanılarak Sevgililer Günü’nde klişelerin dışına çıkılıyor. Mineli, 18 ayar altın, pırlantalı yüzükler, özellikle 14 Şubat’ta ömür boyu bir birlikteliğin kapısını aralamak isteyenler için alışılmışın dışında bir alternatif. Asil ve elegan bir görünüm elde etmek isteyenler için ise Tina Jewellery’nin onix ile tasarlanmış, 18 ayar altın, pırlantalı özel tasarım küpeleri, sevgilinize ne kadar özel olduğunu hatırlatmak için eşsiz bir şans. Ayrıca sitrin ve özel kesim onix, 18 ayar altın ve pırlanta ile tasarlanmış küpeler de, yine göz kamaştıran güzelliğiyle seçenekler arasındaki yerini alıyor.

Kolyeden vazgeçemeyenler için anlamlı bir hediye de yine Tina koleksiyonlarında yer buluyor. Zümrüt ve onix, dizi pırlantalı ve safirli, 18 ayar altın, nallı kolyeler, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde sevgilinize uğur getirmek için Tina Jewellery mağazalarında bekliyor.