Grafik Desen Fırtınası

Yeni koleksiyonuyla birbirinden enerjik ve canlı desenler ve renklerle karakter bulan abajurlara imzasını atan TAGS DESIGN, mekanlara özgün dokunuşlar yapmak isteyenler için bu özel seriyi tasarlamış.

Yeni koleksiyonuyla her stilde mekana hitap eden TAGS DESIGN, yine birbirinden renkli ve dinamik bir seri tasarladı. Grafi formların ana hatlarıyla şekillenen bu seride yer alan her bir ürün aslında birer sanat eseri gibi gözüküyor.

İç Mimar Sinan Taviloğlu’nun kurucusu olduğu marka TAGS DESIGN’ın yeni koleksiyonunda yer alan her bir parça birer sanat eseri gibi tasarlanmış. Gerek desenleri gerek renkleriyle sanatsal bir algı yaratan abajurlarımızı dilediğiniz form ve boyutta başlıkla kombinleyerek kullanabiliyorsunuz. Koleksiyonda yer alan her parçanın el boyaması olması da serinin kıymetini yükseltiyor.

El işçiliği, detaylar ve formdaki netliğe verdiği önemle kaliteli tasarımlara imzasını atan TAGS DESIGN, kişiye, mekâna ve projeye özel tasarımlar da gerçekleştirebiliyor. Her ay kendini yenileyen ve yeni ürünleri yelpazesine ekleyen TAGS DESIGN’ın yeni koleksiyonuevlere renklerle enerji katmaya hazır.