Old Spice ile Sevgilinize Ferah Bir Sürpriz Yapın!

Dünyada erkek bakımının vazgeçilmez markası Old Spice’ın 7/24* etkili birbirinden eşsiz ferah kokularıyla dikkat çeken Captain ve Whitewater serileri ile Sevgililer Günü’nde sevdiklerinize ferahlık hediye edin!

Modern erkeğin kişisel bakım sürecinde her daim yanında olmayı amaçlayan ikonik marka Old Spice, Captain ve Whitewater serileri ile Sevgililer Günü’nde sevgilinize ferah bir sürpriz yapmanıza yardım edecek!

Sevgiliniz Old Spice ferahlık rutini ile güne duş jeli sayesinde tazeleyici bir başlangıç yapacak, ardından stick deodorant ile gün boyu ferah kalacak ve sprey deodorant ile gün içinde her ihtiyaç duyduğunda Old Spice ferahlığını tekrar tekrar yaşayabilecek. Üstelik gün boyunca etkisini sürdüren Old Spice ferahlığını uzun süre hissedecek, etkileyici ve kalıcı kokuları sayesinde sizi her an hatırlayacak.

Old Spice Captain serisi, sevgililer gününüzü daha özel kılacak!

Captain ürün ailesinin içinde bulunan 3’ü 1 arada duş jeli, en yoğun günlerinize tazeliği ve ferahlığı temsil eden okyanus, sandal ağacı ve narenciye kokularıyla taze bir başlangıç yapmanızı sağlıyor. Kıyafetlerde leke bırakmayan stick deodorantlar ter kokusunu önleyerek cildinizi gün boyu ferah tutarken, deodorant spreyler ise gün boyu kalıcı kokuları ile eşsiz kokmanıza yardım ediyor.

Old Spice Whitewater serisi ile sevgilinize gün boyu ferahlık hediye edin! 

Old Spice tarafından ter kokusuyla başa çıkmak isteyen erkekler için geliştirilen ve amber, sandal ağacı ve narenciye notaları ile dikkat çeken Whitewater, güçlü koruma ve ferahlığı beraberinde getiriyor. Lekelenme karşıtı özelliği bulunan Old Spice stick deodorantlar 7/24* etkili bir ferahlık hissi sunarken sprey deodorantlar ise her ihtiyaç duyduğunuzda yardımınıza koşarak eşsiz Whitewater kokusunu yanınızda taşıyabilmenizi sağlıyor. Whitewater 3’ü 1 arada duş jelleri ise yoğun bir günün sabahına enerjik bir başlangıç yapmanın en ferah yolu!